Näitan ainukest tulemust

Filtreeri tooteid

Tammepuidust söögilaud Gavardo

635.00 825.00 
Tööstuslik tammepuidust söögilaud, metallist mustade terasest jalgadega. Kas otsite massiivset, kindlat söögilauda? Kas soovite oma interjöörile anda tõeliselt tööstusliku ja kogenud iseloomu? Sellisel juhul saab Gavardo metallist jalgadega tammelaud suurepärase aluse söögitoa või elutoa jaoks avaras tööstuslikus loftis.

Lauaplaadi pinnal on nähtav rõngaste ja sõlmede muster, mis lisab mööblile võlu ja õilsust. Lisaks annab selle ainulaadne struktuur igale eksemplarile kordumatu iseloomu.

Geomeetrilised vormid - laud on minimalistliku kujundusega. Liigsete dekoratsioonide puudumine tähendab, et tähelepanu köidab eelkõige töö kindlus ja materjali õilsus. Ristkülikukujuline, massiivne 3,9 cm paksune ülaosa toetub metallist trapetsikujulistele jalgadele. Hõre disain ning puidu ja musta metalli kombinatsioon annavad mööblile tööstusliku iseloomu.
Nii avarad mõõtmed panevad kõik külalised end mugavalt tundma. Laua kõrgus on 76 cm - see on optimaalne suurus, mis võimaldab teil söömise ajal mugavalt istuda. Jalg on 8x4cm paks. Metalli must värv sobib ideaalselt lauaplaadiga, rõhutades selle sügavat ja sooja tooni. Mustade jalgadega Gavardo laud on suurepärane pakkumine neile, kes hindavad kvaliteetset materjali, hoolikat tööd ja keerukat kujundust.
Täispuidust tammepuu on kuulus oma vastupidavuse poolest. Pidage siiski meeles, et see on looduslik materjal ja vajab seetõttu korralikku hooldust. Kõigepealt ärge kasutage abrasiivseid käsnaid ega keemilisi puhastusvahendeid. Piisab niiskest pehmest riidest. Pärast puhastamist veenduge, et laud oleks kuiv. Deformatsiooni vältimiseks asetage mööbel tasasele pinnale. Gavardo laud ei tohiks ka kokku puutuda kütteseadmete otsese mõjuga. Metallist jalad võivad sisaldada niklit. Mööbel on mõeldud ise monteerimiseks ja saadetis on varustatud juhistega. 
Mõõtmete tolerantsid
• Pikkus [mm] - +/- 1
• Laius [mm] - +/- 0,5
• Paksus [mm] - +/- 0,5
• Niiskus 8 [%] - +/- 1,5%
Lauaplaadi lemendid on viimistletud mööbliõliga.

Laud on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.