Laelamp RING 4 must
84.50 € 63.38 €
154 laos
Lambipirn: GU10, 4x40W, 4x12W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 25/25/16 cm
Materjal: teras
Värvus: must
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Laelamp BERG 6 naturaalne puit
Laelamp QUATRO 2 naturaalne puit
Laelamp Osat, värvivalik
119.25 €
Matti Syrjälä disainitud Osat-valgusti on väga lihtsa ja ajatu disainiga, mistõttu sobib see väga erinevatesse ruumidesse. Nagu nimigi ütleb, koosneb valgusti kahest osast, kupplist ja alusest. Loo omale meelepärane valgusti välimus kombineerides erinevaid värvilisi osi. Kogu valgusti tootmine toimub Soomes. Lambi kupli kõrgus on 28,5cm ja läbimõõt 34cm. Valgustit on lihtne riputada konksu otsa ja ühendada valgusti pistikuga lae pistikupessa. Juhtme pikkus 2m. Pirn E27, Max. 60W, IP20. Saadaval neljas erinevas variandis. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp LOKKO 45 valge
Rippvalgusti Soul Stripe
Ilus Soul Stripe rippvalgusti meenutab mesitaru kuju. Valgusti koosneb suitsusest hallist klaasist kuplist ja mustast keerutatud tekstiilkaablist. Soul seeria sisaldab ka sileda pinnaga Soul Plane valgustit. Juhtme pikkus 1,2m. Max 20W, G9, IP20, A++ Valgusti on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Kohtvalgusti Felix I, värvivalik
38.93 €
Felix 1 on klassikalise disainiga, hämardatava LED-lambiga kohtvalgusti. Tänu mustale värvile ja ajatule disainile on valgustit lihtne paigutada igasse ruumi, olenemata sisekujundusstiilist. Kaasas GB67 toiteplokk, mis sobib ka GLOBAL base & Lytespan 1 / LP 1-le. Soovi korral saadaval ka GLOBAL trac 3-ahelalise toiteallikaga. GU10, Max 50W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page