Tingimused

Käesolevad tingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi Leping), mis sõlmitakse interneti-kaupluses Kodubutiik (www.kodubutiik.ee) kaupa telliva isiku (edaspidi Ostja) ning Kodubutiik OÜ, reg 14385883 aadressiga Toomaveski tee, Tänassilma küla, Saku vald, Harjumaa, 76406 (edaspidi Müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja tellimuse kinnitus/arve on saadetud kliendi e-maili aadressile ning ostja on toote eest ära tasunud.

Hinnad ja tasumine

Kodubutiik OÜ käibemaksukohuslase number on EE102038035. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu ja on välja toodud eurodes. Kauba eest on võimalik tasuda ostukorvis pangalingi kaudu või tellimus-arve alusel Kodubutiik OÜ arveldusarvele

EE762200221068257098 Swedbank
EE437700771003416506 LHV

 

Järelmaks

Pakume võimalust soetada tooteid järelmaksuga. Järelmaks muudab ostud taskukohasemaks ning annab võimaluse paindlikumalt oma kulutusi jagada. E-poes saab kasutada tasumisel ESTO järelmaksu.

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist soovitame Teil tutvuda finantsteenuse tingimustega, konsulteerida spetsialistiga ning tutvuda krediidi kulukuse määra näidistega!

Kuidas Osta e-Poest?

Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need ostukorvi. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud, siis tuleb valida transpordiviis ning vajutada nuppu "Mine maksma". Seejärel kuvatakse Teile tellitud toodete ning transporditeenuse summa ja peate sisestama arvelduse andmed. Edasi valige makseviis - valige teile sobiv pank ja teid suunatakse otse maksma. Juhul, kui soovite tasuda arve alusel, siis valige makseviisiks "pangaülekandega". Seejärel saadetakse teile arve e-mailile. Ülekanne tuleb teostada 24 tunni jooksul kasutades selgituses tellimuse numbrit. Tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud Kodubutiik OÜ kontole.

Transport

Transpordivõimalused kuvatakse ostukorvis, kus saate valida Teile sobiva viisi järgnevatest valikutest (arvesse võttes toodete suurust ning kaalu):

Pakiautomaadid

  • Tooted on võimalik tellida lähimasse Omniva, SmartPOSTi või Venipaki pakiautomaati
  • Omniva, SmartPOST või Venipaki pakiautomaati saatmine hind 4€
  • Pakiautomaatide asukohad leiate ostukorvi rippmenüüst

Kuller

  • Ostukorvis on valikuvõimalus tellida tooted kulleriga kohale.
  • Kuni 25 kg saadetis on hinnaga 8.00 EUR ja üle 25 kg hinnaga 15.00 EUR.

Tulen ise järgi

  • Järgi tulemise aeg on vaja eelnevalt müüjaga kokku leppida.
  • Aadress: Toomaveski tee, Tänassilma küla, Saku vald

Kõikide laos olevate tootete tellimused täidetakse pärast makse laekumist mitte hiljemalt kui kolme tööpäeva jooksul.

Tellimisega toodete tarneaeg on 2-6 nädalat.

Kui ostja poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud või tootmisest maas, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljaspoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-posti teel ja teeme Teile pakkumise.

Garantii

Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib arve/ostutsekk. Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

Kauba tagastamine

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Kaup peab olema originaalpakendis koos originaalarvega ja kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse ostja arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu (kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see ostja kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulutused).

 

Koostöö

Kodubutiik märkab ja hoolib lastest ja peredest ning seetõttu teeme koostööd Perekaardiga.
Kõikidel lasterikastel peredel, kes omavad perekaarti on võimalus Kodubutiigi e-poes saada oma ostud 15% soodsamalt. Selleks tuleb www.perekaart.ee keskkonda sisse logida ja otsida üles Kodubutiik, sealt näete sooduskoodi, mille lisate ostukorvis kupongi lahtrisse ning seejärel süsteem automaatselt arvestab soodustuse.
 

Kodubutiik e-poest ostetud mööblile on võimalik tellida kokkupaneku ning valgustitele paigaldamise teenus www.pocketpro.ee keskkonnast.

●       Otsi teenust "mööbli kokkupanek" või "valgustite paigaldamine"

●       Sisesta asukoht

●       Vali välja sobilikud Teostajad, jõua kokkuleppele ja telli teenus

 

Töö teostamise aeg ja hind lepitakse kokku PocketPro keskkonnas töö Teostajaga.

Konfidentsiaalsus

Teie poolt esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

Lisainfo

Kodubutiik OÜ jätab endale õiguse muuta Kodubutiik.ee kodulehe sisu, toodete hindasid, identifitseerimist, tehnilisi üksikasju, süsteeme, lahtiolekuaegu jms.