Turistitermos 2 tassiga 1l FUORI matt teras
34.99 €
Saadaval järeltellimisel
Toode on tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11.66 €
FUORI reisitermos on äärmiselt praktiline ja mugav toode, mida iseloomustab suur mahutavus – kuni 1000 ml. Selle peamine eelis on terasest vaakumisolatsioon, tänu millele säilitavad joogid oma temperatuuri kuni 24 tundi. Toode sobib hästi nii kuuma tee kui ka külma mahla jaoks kuumadel päevadel. Tänu kõrgeima kvaliteediga materjalide kasutamisele hoiab Fuori termose välissein kogu aeg optimaalset temperatuuri.
Käe põletamise oht joogi hoidmisel on null.
Fuori reisitermos on saadaval kaheksas värvitoonis. Valida saab valge, roosa, tumesinise, rohelise, grafiidi, mündi, mati terase ja roosakuldse musta vahel. Toodet iseloomustab moodne disain, mugav kuju ja 100% tihedus – see kombinatsioon tagab iga kliendi rahulolu. Vialli Design termos on lisaks varustatud kahe tassiga mahutavusega 150 ml ja 200 ml.
Toote eelised:
-
Terasest (18/8) vaakumisolatsioon, mis tagab kuumade ja külmade jookide jaoks sobiva temperatuuri maksimaalse säilimise kuni 24 tunni jooksul
-
Moodne disain
-
Mugav käes hoida
-
Kerge ja kompaktne hõlpsaks transportimiseks ja hoiustamiseks
-
Välimine osa püsib kuumade jookidega täidetuna jahe ja külmade jookidega täidetuna ei kondenseeru
-
Ideaalne õues kasutamiseks ja reisimiseks
-
Mahutab kahte tassi mahutavusega 150ml ja 200ml
-
100% tihe
| Kaal | 0.6000 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 9.8000 × 29.5000 cm |
Seotud tooted
Termokruus 400ml FUORI mint
Fuori termokruus on 400 ml mahutavusega anum, mis sobib ideaalselt kohvi või tee hoidmiseks. See hoiab kuuma jooki kuumana 8 tundi, külmi jooke aga kuni 18 tundi. Kõik see on võimalik tänu terasest vaakumisolatsioonile. Termokruus on suurepärane aksessuaar jalutuskäikudeks ja pikkadeks reisideks – selle kasutamine on äärmiselt lihtne ja meeldiv. Lisaks on tänu kergele konstruktsioonile selle hoiustamine ja transportimine probleemivaba.
Fuori termokruusist valides saate valida endale sobiva värvivariandi. Saadaval on värvid valge, roosa, tumesinine, roheline, grafiit, piparmünt, matt teras ja roosakuldne must – igaühele leidub midagi. Topsi avamine pöidla abil on äärmiselt lihtne ja lukustusnupp kaitseb tõhusalt juhusliku mahavalgumise eest.
Toote eelised:
- Terasest (18/8) vaakumisolatsioon tagab kuumade jookide maksimaalse temperatuuri säilimise kuni 8 tundi ja külmade jookide puhul kuni 18 tundi
- Moodne disain
- Mugav käes hoida
- Kerge ja kompaktne kuju hõlpsaks transportimiseks ja hoiustamiseks
- Välimine osa ei kuumene kuumade jookidega täidetuna ega kondenseeru külmade jookidega täidetuna
- Ideaalne õues kasutamiseks ja reisimiseks
- Lihtne pöidla abil avada
- Lukuga vajutatav nupp
- 100% veekindel
Toode tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Topeltseinaga kohvi- ja teekann ml Tulip matt kuld
Tulip – kohvi- ja teekann, mis rahuldab kõik teie pruulimisvajadused. See pole mitte ainult funktsionaalne seade, vaid ka element, mis lisab elegantsi igale koosviibimisele teie lemmikteed nautides.
1000 ml maht võimaldab teil nautida rohkem jooki ühe keedukorraga – ideaalne üksi lõõgastumiseks või ainulaadse maitse jagamiseks lähedastega, ilma et oleks vaja pidevalt uuesti täita. See tähendab rohkem aega kõige olulisema jaoks – hetke nautimiseks ja selle jagamiseks lähedastega.
Tänu roostevabast terasest kolbmehhanismile on valmistusprotsess lihtne ja tõhus – kohvipuru eraldamine joogist on lapsemäng ning hoolikalt disainitud tila tagab mugava ja ohutu valamise.
Valage lihtsalt oma lemmiksegu kambrisse, valage peale keev vesi ja oodake, kuni jook saavutab soovitud keedutemperatuuri. Kolvi vajutamisel eraldab sõel jahvatatud kohvi/ürdid ülejäänutest, võimaldades teil valada selget jooki.
Valmistatud kõrgeima kvaliteediga borosilikaat klaasist, see mitte ainult ei näe ilus välja, vaid on ka erakordselt vastupidav ja vastupidav järskudele temperatuurimuutustele. Topeltklaasist seinad säilitavad optimaalset temperatuuri kauem, samas kui suur ja mugav käepide tagab mugavuse kasutamise ajal.
Infuseril on kaas, mis on saadaval kolmes eksklusiivses värvitoonis – kuldne, hõbedane või grafiit. Läbipaistev pruulimiskamber võimaldab teil jälgida pruulimisprotsessi, mis mitte ainult ei hõlbusta joogi valmistamise kontrolli, vaid lisab ka esteetiliselt meeldiva efekti.
Tulip ei ole lihtsalt infuser – see on teie võti maitsete maailma. Saate valmistada aromaatset kohvi ja teed, aga ka ürtide infusioone.
Moodne disain muudab iga joogi elegantsiks, rõõmustades teie külalisi.
Tulip infuseriga saavad teie igapäevased rituaalid uue mõõtme. Olenemata sellest, kas olete kohvi, tee või taimeteed armastaja – valige Vialli Design infuser, et nautida maitset, mugavust ja moodsat stiili igas lonksus.
- Mugav viis jookide valmistamiseks
- Valmistatud vastupidavast borosilikaatklaasist
- Moodne ja elegantne disain
- Maht 1000 ml
- Ergonoomiline käepide ja tila
- Saadaval värvid: kuldne, hõbedane ja grafiit
- GPSR-i teave
Klaasist termokruus kõrrega 600 ml roosa Fuori
Vialli Designi Fuori sarjast pärit kõrrega termokruus
See käsitööna valminud 600 ml boorsilikaatklaasist kruus on moodsa ja ergonoomilise kujuga ning selle termilised omadused tagavad, et teie jook püsib soovitud temperatuuril kauem. See disain kaitseb ka teie käsi kuumuse või külma eest, nii et saate oma lemmikjooki ohutult nautida. Tänu mugavale pehmele silikoonist käepidemele sobib ese kindlalt teie kätte ja aluse libisemisvastane kate suurendab stabiilsust.
Kruusil on kaheotstarbeline sulgur; olenevalt teie eelistustest saate kasutada keskset ava ja kõrt või juua otse kruusist läbi teise ava. Silikoonotsaga klaasist kõrs muudab joomise erakordselt mugavaks.
Suurepärane kõigi kuumade jookide, näiteks kohvi või tee, ohutuks joomiseks. Ideaalne ka värskendavate jookide, kokteilide, jookide, maitsvate mahlade või smuutide serveerimiseks, eriti kuumadel päevadel. Ideaalne piknikule, terrassile, aeda, peole või õues grillimiseks. Tihe kaas kõrreauguga kaitseb teie jooki ideaalselt putukate eest ja hoiab ära selle mahavalgumise.
- Mahutavus 600 ml
- Termilised omadused (hoiab jooke kuumana kuni 2 tundi)
- Sobib auto topsihoidjatesse
- Klaasist kõrs on komplektis
Teekann 1500ml DIVA
Termos klaasist sisuga 1L AMO must
AMO termos mahutavusega 1 liiter.
AMO termos on funktsionaalne toode, mis sobib ideaalselt konverentsideks, ärikohtumisteks ja perekondlikeks pidustusteks.
AMO termos on äärmiselt praktiline ja mugav toode. Selle peamine eelis on klaasist vaakumisolatsioon, mis tagab kuumade ja külmade jookide maksimaalse temperatuuri säilimise kuni 24 tundi.
Toode sobib nii kuuma tee kui ka jaheda mahla jaoks kuumadel päevadel.
Tänu kõrgeima kvaliteediga materjalide kasutamisele ei kuumene AMO termose välissein kuumade jookidega täidetuna ega kondenseeru külmade jookidega täidetuna.
Tugev käepide ja hästi vormitud tila tagavad mugava valamise. Termos on **kerge** ja käepärane.
Senso ml musta kohvi ja tee valmistamise kann
Avastage Vialli Designi Senso infuser – moodsa disaini ja täpse töötluse kvintessents, mis viib teie igapäevase kohvi- ja teevalmistamise rituaali järgmisele tasemele.
Erakordne disain ja täpne konstruktsioon Kõrgeima kvaliteediga borosilikaatklaasist, PP-plastist ja roostevabast terasest valmistatud Senso infuser on vastupidavuse ja elegantsi garantii. Selle läbipaistev korpus mitte ainult ei avalda muljet oma moodsa välimusega, vaid võimaldab teil ka jälgida keetmisprotsessi, mis lisab tervikule ainulaadse iseloomu. Tähelepanu igale detailile – alates stabiilsest konstruktsioonist ja ergonoomilisest käepidemest kuni praktilise valamislehtrini – eristab toodet konkurentidest.
Funktsionaalsus ja ergonoomika
Kasutusmugavust silmas pidades loodud Senso võimaldab teil oma lemmikjooki kiiresti ja lihtsalt valmistada. Lihtsalt lisa valitud segu, vala peale keev vesi ja oota, kuni keedus saavutab ideaalse intensiivsuse. Tänu roostevabast terasest kolbmehhanismile ja täppissõelale on jahvatatud kohvi eraldamine keedus kohvist kiire ja lihtne, tagades iga kord puhta ja aromaatse joogi. Lisaeeliseks on see, et toodet saab pesta nõudepesumasinas, mis suurendab igapäevase kasutamise mugavust.
Kvaliteetne töötlus
Senso kannul kasutatavad kaasaegsed materjalid ja täiustatud tehnoloogiad tagavad selle erakordse funktsionaalsuse. Läbipaistev korpus võimaldab jälgida keeduprotsessi, samas kui sõelaga integreeritud tugev kolb tagab jahvatatud kohvi täiusliku eraldamise keedus kohvist. See lahendus muudab iga lonksu teie lemmikkohvist või -teest nauditavaks maitse ja aroomi puhtusega ning keedumeetodist endast saab tõeline nauding.
Peamised tehnilised andmed:
- Kõrgus: 21,5 cm
- Läbimõõt: 10 cm
- Mahutavus: 1000 ml
- Materjalid: borosilikaatklaas, PP-plastik, roostevaba teras
- Lisatarvikud: mugav käepide, valamislehter, nõudepesumasinas pestav
Valides Vialli Design'i Senso kannu, valite toote, mis ühendab endas stiili ja praktilisuse. See sobib ideaalselt nii kohvi- kui ka teesõpradele, tagades mitte ainult erakordse maitse, vaid suurendades ka igapäevase kasutamise mugavust. Selle **moodne ja läbipaistev disain** muudab selle iga köögi dekoratiivseks täienduseks ning vastupidavad materjalid tagavad rahulolu aastateks.
Hellitage ennast traditsioonilise pruulimise luksusega moodsas võtmes – valige **Vialli Design** 1000 ml **Senso** kann ja nautige täiuslikkust igas detailis!
Diamante 1,5l veekeetja vilega, mattkuldne
Diamante 1,5L vilega veekeetja, mattkuldne
Mida hindate köögitarvikute juures kõige rohkem? Vastupidavust, esteetikat, funktsionaalsust? Vialli Design veekeetjaga ei pea te seda rasket valikut tegema! Toode on loodud kestma aastaid, võimaldama mugavat kasutamist ja meeldima silmale.
18/10 roostevaba teras pakub atraktiivset, erksat metallivärvi ning vastupidavust kriimustustele, mehaanilistele ja keemilistele kahjustustele. Vilega veekeetja talub ka kõrgeid temperatuure. 3-kihiline, 0,3 cm paksune põhi kuumeneb kiiresti, jaotab soojust ühtlaselt ja hoiab temperatuuri pikka aega. See võimaldab teil kiiresti vett keeta tee või kohvi jaoks ja valada tassi juba mõne minuti pärast.
Paksud seinad hoiavad lisaks soojust kinni. Tugev konstruktsioon ja läbimõeldud disain muudavad veekeetja vastupidavaks tööriistaks, mis jääb teie kööki pikaks ajaks – isegi intensiivse kasutamise korral.
Tugev, kokkupandav bakeliidist käepide ei kuumene keetmise ajal. See võimaldab teil veekeetjat kasutada ilma kaitsekindaid kandmata. Eemaldatav kaas muudab veekeetja täitmise lihtsaks. Toode mahutab korraga 1,5 liitrit vedelikku, mis on piisav umbes 5-6 klaasi teie lemmikjoogi valmistamiseks.
Vialli Design Diamante veekeetja on saadaval 8 variandis:
- poleeritud teras
- matt teras
- poleeritud grafiit
- matt grafiit
- matt kuld
- poleeritud kuld
- poleeritud roosakuld
- Matt roosakuldne
Igaüks neist on nõudepesumasinas pestav. Neid saab kasutada igat tüüpi pliitidel, sealhulgas induktsioonpliitidel. See teeb toote ideaalseks kaasaegsetesse köökidesse.
Termos klaasist sisuga 1L AMO valge
AMO termos mahutavusega 1 liiter.
AMO termos on funktsionaalne toode, mis sobib ideaalselt konverentsideks, ärikohtumisteks ja perekondlikeks pidustusteks.
AMO termos on äärmiselt praktiline ja mugav toode. Selle peamine eelis on klaasist vaakumisolatsioon, mis tagab kuumade ja külmade jookide jaoks sobiva temperatuuri maksimaalse säilimise kuni 24 tunni jooksul. Toode sobib hästi nii kuuma tee kui ka jaheda mahla jaoks kuumadel päevadel. Tänu kõrgeima kvaliteediga materjalide kasutamisele ei kuumene AMO termose välissein kuumade jookidega täidetuna ega kondenseeru külmade jookidega täidetuna.
Tugev käepide ja hästi vormitud tila tagavad joogi mugava valamise. Termos on kerge ja mugav.
