Kuller kuni 25 kg

Näitan 1–12 tulemust 268-st

Filtreeri tooteid

Abilaud Melissa

82.00 
Valge metallist abilaud.

Kaminakomplekt-puudealus

136.00 
Massiivne metallist tumepruun puudealus koos kaminakomplektiga.

Kaminaümbrus Orna

185.00 
Valge puidust kaminaümbrus ornamendiga. Toode tellimisega, tarneaeg kuni 6 nädalat.

Kõrge tammepuidust kummut Gialo

299.00 
Tammega kummut elutuppa, söögituppa või esikusse.
Iga elutoa aluseks on mugav diivan ja kohvilaud, samas kui söögitoa korrastamisel keskendume eelkõige tugeva laua ja mugavate toolide valimisele. Kuid ühelgi neist tubadest, isegi kui teete need minimalistlikus stiilis, ei tohi olla lihtsat ja kindlat kummutit.

Minimalistlik disain - Gialo kõrge kummutile on iseloomulik selle ökonoomne disain. Struktuuri massiivsust murravad pehmed ümarad servad. Kapi uksel ja sahtli esiosal puuduvad traditsioonilised käepidemed. See minimalistlik lahendus köidab pilku ja rõhutab mööbli ainulaadset iseloomu.

Praktiline panipaik - Gialo tammepuust kummut on varustatud väikese sahtliga, mis asub mööbli ülemises osas. Selles saate hoida dokumente, võtmeid, laadimiskaableid või muid väikeseid esemeid, mille olemasolu nähtavas kohas põhjustab häirib teid. Sahtli all on lukustatav riiuliga kapp. Sinna saate panna salvrätikud, laudlinad või muud asjad, mida soovite oma elutoas käepärast olla.

Gialo tugev, kõrge kummut on valmistatud tammepuidust. See on materjal, mis on kuulus oma vastupidavuse ja tugevuse poolest. Tammepuidu kasutamine muudab mööbli struktuuri stabiilseks. See on kindel ja ei kõigu. Tammepuit garanteerib ka mööbli ülla väljanägemise, mida pole asjata leida muudest materjalidest mööblist. Kummutit iseloomustavad lisaks selle pinnal olevad suurepäraselt nähtavad puidurõngad ja sõlmed. Selgesti nähtav puitkonstruktsioon muudab iga tüki ainulaadseks.

Gialo tammepuust kummut sobib suurepäraselt Skandinaavia või industriaalstiilis elamisse. Lisaks praktilisele panipaigale pakub see teile ka koha kaunistuste, näiteks lemmikkujukeste, lõhnaküünalde või pildiraamide kuvamiseks. Gialo kummut laius ja sügavus on 30 cm. Selle kõrgus on 79 cm.
Täispuidust mööbli hooldamine:
Puitmööbel allub vananemisprotsessidele, mille tulemusel muutuvad terad ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. See on aga täiesti loomulik nähtus. Kui soovite, et tammepuidust kummut kaunistaks teie interjööri pikka aega, hoolitsege korraliku hoolduse eest. Kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Vältige kemikaale. Asetage mööbel sirgele pinnale ja pöörake tähelepanu sellele, et see ei satuks soojust kiirgavate seadmete vahetusse lähedusse.

Gialo kummut tarnitakse ühes tükis. Gialo kollektsiooni mööbel on kokku pandud.
Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Laelamp Puur

89.00 
Metallist laevalgusti, mis meenutab puuri.

Laud Jungle

209.00 
Laud tellimisega, tarneaeg kuni 6 nädalat.

Lilleratas Creme

72.00 
Suur metallist kreemja värvusega lilleratas kolmele lillepotile.

Peegel Marie

125.00 
Ümar valge seinapeegel ilusas raamis.

Puidust tammelaud 2tk Gialo

175.00 
Elutoa tammepuidust laudade komplekt!

Otsite praktilist kohvilauda? Kas olete minimalismi ja Skandinaavia stiilis seadete fänn? Kas hindate originaalset kujundust ja huvitavaid lahendusi, mis pilku köidavad ja on samas äärmiselt praktilised? Kui teie vastus ülaltoodud küsimustele on jaatav, lugege kindlasti edasi. Gialo kollektsiooni kahest tammelauast koosnev komplekt saab teie elutoa interjööri jaoks ideaalse täienduse.

Originaalne lahendus - Gialo kollektsiooni kaks praktilist lauda, mis sulanduvad üksteisega ideaalselt. Pange need endale meelepäraseks. Saate neid kasutada eraldi või kokku panna konfiguratsioonis, mis teile kõige rohkem meeldib. See ei pööra pilku ainult tõhusale lahendusele, vaid on eelkõige praktiline.

Üllas materjal - tammepuit, millest valmistatud Gialo lauad, on äärmiselt vastupidav materjal. Oma omaduste tõttu naudib see klientide seas silmatorkavat populaarsust. Tahke materjal annab mööblikonstruktsioonile stabiilsuse ja hoiab ära kõikumise.

Tammelauad Skandinaavia või tööstusstiilis
Iga Gialo elutoa puidust lauda iseloomustab ökonoomne kujundus, pole liigseid kaunistusi ja hooldust kõrgeima kvaliteediga töö eest. Mööbel on samaaegselt äärmiselt esteetiline ja praktiline. Need omadused muudavad need ideaalselt Skandinaavia stiili põhimõtetesse. Gialo kollektsiooni disain muudab puitmööbli sobivaks ka kergelt tööstuslikele loftidele.

Mööbli pinnal on selgelt nähtavad puidust rõngad ja sõlmed, mille olemasolu muudab iga tüki täiesti ainulaadseks. Pole kahte ühesugust eksemplari. Laudade mõõdud on suurema laua jaoks 35cm kõrged, 45cm laiad ja 45cm sügavad. Väiksem on 33cm kõrge. Selle laius on 35 cm ja sügavus 40 cm.

Kuidas hoolitseda täispuidu eest?
Kui soovite, et tammemööbel kaunistaks teie interjööri pikka aega, hoolitsege korraliku hoolduse eest - puhastamiseks kasutage ainult niisket ja pehmet lappi. Asetage mööbel tasasele pinnale, eemale kütteseadmetest. Samuti ärge jätke neid otsese UV-kiirguse kätte. Täispuit allub vananemisprotsessidele. Selle tulemusena muutub puidu struktuur aja jooksul paremini nähtavaks. See nähtus on aga täiesti loomulik.
Lauad on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Rätikuhoidja põrandale Kuldne

92.00 
Kuldne rätikuhoidja põrandale. Mõõdud 40*37*91 cm

Riidenagi madal Marone

139.00 
Kas unistate soojast ja hubasest maalähedases stiilis interjöörist? Alustage koridori värskendamisest. Lõppude lõpuks on see ruum, millega puutute kõigepealt majja sisenedes kokku. Selle ruumi aluseks on funktsionaalne riidepuu. Kui soovite rohkem ruumi riiete hoidmiseks, peaksite pöörama tähelepanu ka Marone sarja kitsale garderoobile. 

Kontrastne värvikombinatsioon - väikest männisarja riidepuud hoitakse valge varjundina. See värv saadi mööbli katmisega vahaga. Katte läbipaistmatus on 75%. See muudab omakorda mööbli pinnal nähtavaks puidust rõngaste ja sõlmede mustri. Riidepuu valget värvi vastandatakse riiulile, mis on maalitud veepõhise värviga meemänni varjus. Loodusliku puidu struktuur on selle pinnal suurepäraselt nähtav. See värvide kombinatsioon rikub üksluisust ja elavdab kogu mööblieset.

Väärismaterjal - vaha ja vesivärvi katte all nähtav materjal on täispuidust mänd. Mänd on hinnatud õilsa iseloomu ja erakordse ilu tõttu. Mööbli pinnal nähtav loodusliku puidu struktuur muudab iga tüki ainulaadseks. Tõendid materjali loomuliku päritolu kohta on ka peen metsalõhn, mida pole papist valmistatud mööbliesemetes.
Marone sarja riidepuu põhiosa on riputustoru, millele saab panna mantleid või jakke. Riputustoru on kinnitatud ülemise paneeli külge, mis toimib ka praktilise riiulina. Sellel saate hoida salle või mütse.

Väikest Marone riidepuud iseloomustab minimalistlik disain. Kaunistused piirduvad peenete lõikuritega. Need koos loodusliku materjali ja õrnade värvidega muudavad mööbli võluvaks maalähedaseks. Marone kollektsiooni mööbliga kaunistatud ruum muutub hubaseks ja soojaks.

Riidepuu mõõtmed on 109 cm lai ja 30 cm kõrge. Mööbli sügavus on 18cm.

Toode tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

Riidenagi valge Marone

89.00 
Koridor on enamikus majades ja korterites halvasti valgustatud ja väike ruum. Seetõttu tasub saali valida valge puitmööbel, mis võimaldab ruumi visuaalselt suurendada ja valgustada. Kui hindate ökonoomset, minimalistlikku disaini, on meil teie jaoks valge männi sarja riidenagi. Ideaalne ruumi jaoks, mis on sisustatud Skandinaavia, Provence'i ja ennekõike maalähedases stiilis.

Looduslik materjal - Marone sarja riidenagi on valmistatud täispuidust männipuidust. Männipuit on materjal, mida kasutajad hindavad oma vastupidavuse ja ülla iseloomu tõttu. Seda eristab ka õrn metsalõhn, mis loob interjööris lõõgastava atmosfääri. Loodusliku materjali struktuur on puidust riidepuu pinnal ka veidi märgatav.

Funktsionaalsed konksud - riidepuu on varustatud 7 praktilise konksuga. Metallist kergelt läikivad konksud lisavad kogu paigutusele elegantsi.
Saali riidepuu on kaetud valge vahaga, mille katvus püsib 75% tasemel. Tänu sellele lahendusele näete vaha katte all hõlpsalt puidust rõngaste ja sõlmede õrna mustrit. Nende olemasolu tagab, et iga eksemplar saab täiesti unikaalse iseloomu.

Riidenagi sobib ideaalselt Marone kollektsiooni muu mööbliga, mis on mõeldud selle interjööri korrastamiseks. Saate selle asetada sarja kitsa garderoobi kõrvale, lisavarustuse ülerõivaste jaoks, mida soovite alati käepärast hoida. Riidepuu alla tasub panna Marone kingakummut.

Nagi mõõtmed on 70 cm lai ja 10 cm kõrge, sügavus on 5,5 cm.
Nagi tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.