Kuller kuni 25 kg

Näitan 1–12 tulemust 279-st

Filtreeri tooteid

Abilaud Melissa

82.00 
Valge metallist abilaud.

Kaminaümbrus Orna

185.00 
Valge puidust kaminaümbrus ornamendiga. Toode tellimisega, tarneaeg kuni 6 nädalat.

Kõrge tammepuidust kummut Gialo

299.00 
Tammega kummut elutuppa, söögituppa või esikusse.
Iga elutoa aluseks on mugav diivan ja kohvilaud, samas kui söögitoa korrastamisel keskendume eelkõige tugeva laua ja mugavate toolide valimisele. Kuid ühelgi neist tubadest, isegi kui teete need minimalistlikus stiilis, ei tohi olla lihtsat ja kindlat kummutit.

Minimalistlik disain - Gialo kõrge kummutile on iseloomulik selle ökonoomne disain. Struktuuri massiivsust murravad pehmed ümarad servad. Kapi uksel ja sahtli esiosal puuduvad traditsioonilised käepidemed. See minimalistlik lahendus köidab pilku ja rõhutab mööbli ainulaadset iseloomu.

Praktiline panipaik - Gialo tammepuust kummut on varustatud väikese sahtliga, mis asub mööbli ülemises osas. Selles saate hoida dokumente, võtmeid, laadimiskaableid või muid väikeseid esemeid, mille olemasolu nähtavas kohas põhjustab häirib teid. Sahtli all on lukustatav riiuliga kapp. Sinna saate panna salvrätikud, laudlinad või muud asjad, mida soovite oma elutoas käepärast olla.

Gialo tugev, kõrge kummut on valmistatud tammepuidust. See on materjal, mis on kuulus oma vastupidavuse ja tugevuse poolest. Tammepuidu kasutamine muudab mööbli struktuuri stabiilseks. See on kindel ja ei kõigu. Tammepuit garanteerib ka mööbli ülla väljanägemise, mida pole asjata leida muudest materjalidest mööblist. Kummutit iseloomustavad lisaks selle pinnal olevad suurepäraselt nähtavad puidurõngad ja sõlmed. Selgesti nähtav puitkonstruktsioon muudab iga tüki ainulaadseks.

Gialo tammepuust kummut sobib suurepäraselt Skandinaavia või industriaalstiilis elamisse. Lisaks praktilisele panipaigale pakub see teile ka koha kaunistuste, näiteks lemmikkujukeste, lõhnaküünalde või pildiraamide kuvamiseks. Gialo kummut laius ja sügavus on 30 cm. Selle kõrgus on 79 cm.
Täispuidust mööbli hooldamine:
Puitmööbel allub vananemisprotsessidele, mille tulemusel muutuvad terad ja sõlmed aja jooksul paremini nähtavaks. See on aga täiesti loomulik nähtus. Kui soovite, et tammepuidust kummut kaunistaks teie interjööri pikka aega, hoolitsege korraliku hoolduse eest. Kasutage puhastamiseks ainult niisket ja pehmet lappi. Vältige kemikaale. Asetage mööbel sirgele pinnale ja pöörake tähelepanu sellele, et see ei satuks soojust kiirgavate seadmete vahetusse lähedusse.

Gialo kummut tarnitakse ühes tükis. Gialo kollektsiooni mööbel on kokku pandud.
Kummut tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Laelamp Puur

89.00 
Metallist laevalgusti, mis meenutab puuri.

Laud Jungle

209.00 
Laud tellimisega, tarneaeg kuni 6 nädalat.

LED tuledega laud Cycle

198.00 
Rattakujuga ÖED tuledega abilaud - diivanilaud.

Lilleratas Creme

72.00 
Suur metallist kreemja värvusega lilleratas kolmele lillepotile.

Peegel Marie

125.00 
Ümar valge seinapeegel ilusas raamis.

Plafoon Amadeus

185.00 
Amadeus on eksklusiivne ja klassikaline antiiksest messingist laevalgusti, mis on kaunistatud klaasprismadega. Valgusti kiirgab nii otsest kui ka kaudset valgust, peegeldades klaasprismadest kaunilt valguskiiri. Peegeldus loob ka lakke kauni mustri, suurendades valgusti heledust. Läbimõõt 30 cm. Max 60W, E27, IP20.
 Valgusti on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

Plafoon Hero

369.00 
Hero laeplefoon on muljetavaldav laevalgusti, mis annab ruumile kaasaegse ilme. Valgusti erinevatel külgedel asuvad 12 valgusallika haru loovad suurepärase valgustuse. Max 40W, 12*E27, IP20.
 Valgusti on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Plafoon Mandi

105.00 
Ümmargune kroomraam ja vapustavad läbipaistvad klaasprismad loovad ainulaadse ilusa valgusti. Lamp sobib eriti hästi magamistuppa, tuues kaasa romantikannuse. Lihtne paigaldada konksukinnitusele ja ühendada valgusti lambipistikuga laepessa. Max 40W,  4xG9, IP20.
 Valgusti on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
 

Plafoon Marcel

109.00 
Marcel laeplafoon annab ruumile kaasaegse ilme. Valgusti erinevatele külgedele suunatud 6 valgusallika haru loovad suurepärase valgustuse, jättes ruumi avatuks. Max 40W,6*E27, IP20.  Valgusti on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.