Näitan ainukest tulemust

Voodi Ravello, erinevad suurused

999.00 1,295.00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 333.00 
Ravello tammepuidust kaasaegses stiilis voodi, võimalik tellida neljas erinevas suuruses.
Uuendusliku paigutusega magamistuppa ideaalseid sisustuselemente otsides tasub tähelepanu pöörata Ravello kollektsiooni moodsale tammepuidust magamistoa voodile. See sari on kuulus oma esteetika, elegantsi ja modernistliku iseloomu poolest, mida on näha iga detaili vaadates. Selle mööblieseme pilkupüüdev värvikombinatsioon, stiilne voodipeatsi viimistlus ja maksimaalne mugavus teeb sellest parima valiku avarasse stiilsesse magamistuppa.

Moodne puidust magamistoa voodi - elegants ja funktsionaalsus
Moodne tammepuidust voodi Ravello kollektsioonist vastab kõikidele kaasaegsete klientide ootustele, sealhulgas peamiselt töökvaliteediga seotud nõuetele. 3 cm paksustel laudadel põhineva mööbli konstruktsiooni toetab koguni kuus jalga - neli tammest 9x9cm ja kaks PVC-st, mis toetavad voodit selle keskosas karkassi all. Kogu mööbliese on puidust - naturaalne tamm, viimistletud õlitamisega. See tagab selle pikaajalise vastupidavuse, lihtsa puhtana hoidmise ja renoveerimise võimaluse pärast mitmekümneaastast kasutamist. Tähelepanu tasub pöörata ka kogu mööblieseme stabiilsusele, ka kõige väiksemate detailide täpsele teostusele, aga ka spetsialiseeritud puidutöötlusele, mis on näha konstruktsiooni mikroskoopilistes detailides.

Ravello kollektsiooni voodi vastab kindlasti nõudlike klientide ootustele. See sobib suurepäraselt teiste sama seeria elementidega, näeb hea välja vaoshoitud värvide seltskonnas ja on iseenesest huvitav magamistoa interjööri kaunistus. Nähtavad rõngad ja sõlmed rõhutavad mööbli kordumatut ja kordumatut iseloomu ning värvid sobivad suurepäraselt kaasaegselt kujundatud interjööri. Kuid miski ei takista selle mudeli valimist ka klassikaliselt sisustatud magamistoa jaoks. Dekoratiivseks elemendiks on horisontaalsete liistudega voodipeats.
NB! Madrats ei kuulu komplekti.

Voodi on tellimisega, tarneaeg kuni 6 nädalat.