Alessia termos klaasist sisuga 1l valge-kuldne
129.90 €
20 laos (saab järeltellida)
Toode on tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 43.30 €
Alessia termos 1L valge ja kuldne Vialli Designilt
Avastage Alessia termos 1L valge ja kuldne, mis ühendab endas moodsa disaini ja usaldusväärse funktsionaalsuse. Loodud inimestele, kes hindavad esteetikat ja praktilisi lahendusi. Alessia termos pole mitte ainult igapäevaseks kasutamiseks mõeldud tööriist, vaid ka stiilne lisa igasse ruumi.
Mitmekülgsus ja kasutusmugavus
Alessia termos on ideaalne kaaslane igaks sündmuseks:
- Kodus: ideaalne hommikukohvi, tee terrassil või kuuma limonaadi nautimiseks talveõhtutel.
- Tööl: usaldusväärne konverentsidel, ärikohtumistel või kontoris.
- Vabal ajal: ideaalne reisidele, piknikele või reisile.
Kõrgeima taseme funktsionaalsus
- Soojusisolatsioon: hoiab joogi temperatuuri kuni 24 tundi.
- Ergonoomiline käepide: tagab mugava kasutamise.
- Kontuuriga lehter: täpne valamine ilma mahavoolamiseta.
- Lihtne valamine: nupuvajutusega avamine, automaatne kork, garanteerib 100% tiheduse.
Stiil, mis köidab tähelepanu
Alessia termos on elegantsi kvintessents:
- Futuristlik disain: asümmeetrilised jooned ja aerodünaamilised kujundid, mis on inspireeritud minimalismist ja geomeetriast.
- Kontrastne värvikombinatsioon: valge ja kuldse kombinatsioon lisab luksusliku hõngu, mis sobib ideaalselt neile, kes soovivad silma paista.
Vastupidavus ja ohutus
- Klaasist sisu: tagab suurepärase kvaliteedi ega mõjuta jookide maitset.
- Ohutud materjalid: kahjulike ainete vaba, mis tagab tervisliku kasutamise.
- Vastupidav konstruktsioon: termos on kindel valik aastatepikkuseks intensiivseks kasutamiseks.
Toote peamised omadused:
- Maht: 1 liiter.
- Temperatuuri hoidmise aeg: kuni 24 tundi.
- Automaatne kork nupuvajutusega avamisega.
- Ergonoomiline käepide ja täpne lehter
- Valmistatud ohutust ja vastupidavast materjalist.
- Stiilne valge ja kuldse kombinatsioon.
Vialli Designi Alessia 1L valge ja kuldne termos on enamat kui lihtsalt termos – see on stiili, mugavuse ja funktsionaalsuse kombinatsioon. Valige see, et muuta iga hetk oma lemmikjoogiga ainulaadseks ja elegantseks.
| Kaal | 0.7470 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 15.0000 × 15.0000 × 28.0000 cm |
Seotud tooted
1,5l veekeetja vilega Diamante poleeritud kuld
1,5L Diamante vilega veekeetja poleeritud roosakuldses toonis
Mida hindate köögitarvikute juures kõige rohkem? Vastupidavust, esteetikat, funktsionaalsust? Vialli Design veekeetjaga ei pea te seda rasket valikut tegema! Toode on loodud kestma aastaid, olema mugav kasutada ja silmale meeldima.
Rose Gold poleeritud on klassikalise roosakulla rafineeritud versioon, mida iseloomustab peegelsile läige, mis lisab läiget ja elegantsi. See ainulaadne veekeetja toon köidab tähelepanu, ühendades moodsa disaini luksusliku viimistlusega. Ideaalne valik stiili ja peene prestiiži armastajatele.
18/10 roostevaba teras pakub atraktiivset, erksat metallivärvi ning vastupidavust kriimustustele, mehaanilistele ja keemilistele kahjustustele. Vilega veekeetja talub ka kõrgeid temperatuure. 3-kihiline, 0,3 cm paksune põhi kuumeneb kiiresti, jaotab soojust ühtlaselt ja hoiab temperatuuri pikka aega. See tähendab, et saate tee või kohvi jaoks vett kiiresti keeta ja kruusi valada juba mõne minuti pärast.
Paksud seinad hoiavad lisaks soojust. Tugev konstruktsioon ja läbimõeldud disain muudavad veekeetja vastupidavaks tööriistaks, mis kestab teie köögis pikka aega – isegi suure kasutuse korral.
Tugev, kokkupandav bakeliidist käepide ei kuumene keetmise ajal. See võimaldab teil veekeetjat kasutada ilma kaitsekindaid kandmata. Eemaldatav kaas muudab anuma täitmise lihtsaks. Toode mahutab korraga 1,5 liitrit vedelikku, mis on piisav umbes 5-6 klaasi teie lemmikjooki jaoks.
Vialli Design Diamante veekeetja on saadaval 8 variandis:
- poleeritud teras
- matt teras
- poleeritud grafiit
- matt grafiit
- matt kuld
- poleeritud kuld
- poleeritud roosakuld
- matt roosakuld
Igaüks neist on nõudepesumasinas pestav. Saate neid kasutada igat tüüpi pliitidel, sealhulgas induktsioonpliitidel.
See teeb toote ideaalseks kaasaegsetesse köökidesse.
FUORI lõunatermos 500ml valge
Fuori sarja Vialli Design lõunatermos mahutab 500 ml ja pakub terasest vaakumisolatsiooni – see tagab sobiva temperatuuri pikaajalise säilimise. Kuumade toodete puhul kestab see 12 tundi ja jahutatud toodete puhul kuni 16 tundi. Väga suur eelis on see, et välissein ei kuumene ega kondenseeru. Toote läbimõeldud kuju, mis sobib ideaalselt igasse kätte, on selle erakordse funktsionaalsuse veel üks aspekt.
Kompaktne suurus ja väike kaal muudavad termose transportimise lihtsaks – saate seda näiteks hõlpsalt tööle kaasa võtta.
Fuori lõunatermos paistab silma oma ainulaadse disainiga, mis meeldib kõigile. See on saadaval viies värvitoonis, seega leiate kindlasti midagi endale. Toode on 100% tihe
Toote eelised:
-
Terasest (18/8) vaakumisolatsioon, mis tagab kuumade jookide jaoks sobiva temperatuuri maksimaalse säilimise kuni 12 tundi ja külmade jookide jaoks kuni 16 tundi
-
Moodne disain
-
Mugav käes hoida
-
Kerge ja kompaktne hõlpsaks transportimiseks ja hoiustamiseks
-
Välispind püsib jahe, kui seda täidetakse kuumade jookidega, ja ei kondenseeru, kui seda täidetakse külmade jookidega
-
Ideaalne õues kasutamiseks ja reisimiseks
-
100% lekkekindel
Diva teeinfuseri klaas 350 ml
Diva klaas infusiooniga, 350 ml, Vialli Design.
Elegantne ja praktiline klaas infusiooniga sees, kuhu valatakse lahtiste lehtede või granuleeritud teed.
Infusioonil on põhjas spetsiaalsed sälgud, mis võimaldavad infusioonil vabalt ringelda.
See hoiab teepuru sees, jättes tee klaasis selgeks.
Sellel on spetsiaalselt profileeritud roostevabast terasest ja mustast plastist kaas.
Aur ja rõhk pääsevad välja läbi infusiooni seinas ja kaanes oleva augu.
Optimaalne mahutavus võimaldab teil nautida suurt portsjonit kuuma, aromaatset teed ning lai ja mugav käepide tagab mugava maitsmise.
Läbipaistvad klaasseinad võimaldavad teil jälgida keetmisprotsessi ja kontrollida tee intensiivsust.
Käsitööna valminud Diva infusiooni lihtne ja moodne disain, kõrgeima kvaliteediga materjalid (borosilikaatklaas, roostevaba teras), mis on tervisele ohutud ja ei puutu kokku sisuga ega mõjuta selle maitset, on selle toote eelised.
Diva ühendab funktsionaalsuse atraktiivse disainiga, pakkudes ideaalset keskkonda teejoomise igapäevase protsessi tähistamiseks; see muudab teie rutiini meeldivaks rituaaliks.
Eva teekann 800ml hõbedane
Eva teeinfuuser 800 ml
Too oma kööki funktsionaalne elegants tuntud Vialli Design kaubamärgi Eva teeinfuuseriga 800 ml. See on ideaalne lahendus lahtiste lehtedega teede austajatele, kes hindavad nii esteetikat kui ka praktilist igapäevast kasutamist.
Vastupidavast boorsilikaatklaasist valmistatud Eva infuuser ühendab endas kerguse, vastupidavuse ja vastupidavuse kõrgetele temperatuuridele. Sees on eemaldatav roostevabast terasest infuuser täpselt perforeeritud pinnaga, mis võimaldab teelehtede, ürtide või patenteeritud segude maitsel ja aroomil täielikult areneda. Tänu ergonoomilisele kaelale ja mugavale tilale on infusiooni valamine erakordselt täpne ja mugav. Mugav käepide muudab selle kandmise lihtsaks ja stabiilne alus tagab kasutamise ajal ohutuse.
Pärast infuuseri eemaldamist saab anumat kasutada ka stiilse kannuna külmade jookide, limonaadi või jahutatud tee serveerimiseks. Infuseri maht on kuni 800 ml, mis teeb selle ideaalseks nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pere või sõpradega koosviibimisteks. Klaasist korpus on nõudepesumasinas pestav, mis muudab puhastamise palju lihtsamaks.
Eva on moodsa disaini, multifunktsionaalsuse ja igapäevase mugavuse kombinatsioon, mis rahuldab nii teehuvilisi kui ka stiilsete köögitarvikute austajaid.
-
800 ml maht – sobib ideaalselt suuremate joogikoguste valmistamiseks
-
Kvaliteetne boorsilikaatklaas – kerge, vastupidav, temperatuurikindel
-
Eemaldatav perforeeritud roostevabast terasest infuser – ideaalne lahtiste lehtede ja ürtide jaoks
-
Nõudepesumasinas pestav (kehtib klaasosa kohta)
-
Mugav käepide – mugav kandmine
-
Stabiilne alus – ohutu kasutamise ajal
-
Ergonoomiline kael ja tila – mugav valamine ilma mahavoolamiseta
-
Kannufunktsioon – pärast infusiooni eemaldamist saab seda kasutada jookide kannuna.
-
Mõõtmed: pikkus 19 cm, laius 16,2 cm, kõrgus 12 cm
FUORI lõunatermos 750ml valge
Fuori 750 ml lõunatermos hoiab teie toidu reisil või väljasõitudel soojas. Saate oma lemmikroa endaga kaasas hoida kuni 12 tundi. See pikk temperatuuri säilivus saavutatakse tänu vaakumisolatsioonile. See on nii efektiivne, et termose välimine osa ei kuumene ega kondenseeru sellele vett, olenemata sisust.
Kvaliteetsete materjalide kasutamine tagab 100% tiheduse. Maanteeretkel saab termose asetada lõdvalt ükskõik kuhu, ilma et oleks ohtu vedelik välja valguda.
Pakume Fuori termoseid kaheksas moekas värvitoonis: valge, roosa, tumesinine, roheline, must, piparmünt, teras, must, roosakuldne. See võimaldab igal grupi liikmel valida oma lemmikvärvi. Termost pole vaja silma peal hoida, sest kõik tunnevad oma ära, kui nad sinna jõuavad.
See Vialli Designi termos sobib ideaalselt ka kooli- ja jalgrattamatkadeks. Moodne disain ühendab endas täieliku funktsionaalsuse ja kõrge esteetika. Läbimõeldud konstruktsioon muudab transportimise ja hoiustamise lihtsaks, eriti kui seljakotti tuleb mahutada palju muid asju.
Termose funktsionaalsuse veelgi suurendamiseks lisame spetsiaalse lusika, mida saab kokku voltida ja korgi alla panna. See võimaldab teil pikal teekonnal värskenduseks suppi sisse panna.
Toote eelised:
• Terasest (18/8) vaakumisolatsioon tagab kuumade jookide maksimaalse temperatuuri säilimise kuni 12 tundi ja külmade jookide puhul kuni 16 tundi
• 100% tihedus
Toode tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Õhtusöögi termos 500ml FUORI tumesinine
Fuori sarja Vialli Design lõunatermos mahutab 500 ml ja pakub terasest vaakumisolatsiooni – see tagab sobiva temperatuuri pikaajalise säilimise. Kuumade toodete puhul kestab see 12 tundi ja jahutatud toodete puhul kuni 16 tundi. Väga suur eelis on see, et välissein ei kuumene ega kondenseeru. Toote läbimõeldud kuju, mis sobib ideaalselt igasse kätte, on selle erakordse funktsionaalsuse veel üks aspekt.
Kompaktne suurus ja väike kaal muudavad termose transportimise lihtsaks – saate seda näiteks hõlpsalt tööle kaasa võtta.
Fuori lõunatermos paistab silma oma ainulaadse disainiga, mis meeldib kõigile. See on saadaval viies värvitoonis, seega leiate kindlasti midagi endale. Toode on 100% tihe
Toote eelised:
-
Terasest (18/8) vaakumisolatsioon, mis tagab kuumade jookide jaoks sobiva temperatuuri maksimaalse säilimise kuni 12 tundi ja külmade jookide jaoks kuni 16 tundi
-
Moodne disain
-
Mugav käes hoida
-
Kerge ja kompaktne hõlpsaks transportimiseks ja hoiustamiseks
-
Välispind püsib jahe, kui seda täidetakse kuumade jookidega, ja ei kondenseeru, kui seda täidetakse külmade jookidega
-
Ideaalne õues kasutamiseks ja reisimiseks
-
100% lekkekindel
Fuori termos 500 ml roheline
Vialli Designi Fuori 500 ml termos.
See termiliste omadustega pudel on kasulik nii kuumade kui ka külmade jookide, näiteks kohvi, tee, vee või mahlade hoidmiseks ja transportimiseks.
Pudelil on topeltseinad ja vaakumisolatsiooniga konstruktsioon tagab, et kuumad joogid püsivad kuumad kuni 12 tundi ja külmad joogid kuni 24 tundi ning kaitseb põletuste eest.
See termosmahuti on mahukas ja kerge, seega sobib see ideaalselt jalutuskäikudeks, reisimiseks või tööle või kooli teel. Tänu ergonoomilisele painduvast plastist käepidemele on pudeli kasutamine veelgi mugavam ja ohutum.
Kaasaegne, uuenduslik ja tõhus disain muudab selle toote mitte ainult kasulikuks, vaid ka visuaalselt atraktiivseks.
Toote eelised:
-
Terasest vaakumisolatsioon tagab kuumade jookide maksimaalse temperatuuri säilimise kuni 12 tundi ja külmade jookide puhul kuni 24 tundi
-
Mugav käes hoida, kerge, kompaktne kuju hõlpsaks transportimiseks ja hoiustamiseks
-
Lihtne avamine ja ergonoomiline käepide suurema kasutusmugavuse tagamiseks
-
Välimine osa ei kuumene kuumade jookidega täidetuna ega kondenseeru külmade jookidega täidetuna
-
Ideaalne kasutamiseks õues ja reisimisel
-
100% veekindel
- Moodne disain
Kohvi- ja teekann ml Diamante gold
Diamante firmalt Vialli Design – kohvi- ja teekann, mis mitte ainult ei taga jookide täiuslikku maitset, vaid köidab pilku ka oma elegantse ja moodsa disainiga. Loodud neile, kes hindavad oma igapäevases kohvi- või teevalmistamise rituaalis nii kõrget kvaliteeti kui ka esteetikat.
Diamante on 1000 ml kann, mis rõõmustab oma ainulaadse välimusega. Selle moodne, minimalistlik vorm koos elegantse käepidemega loob toote, mis sobib ideaalselt keerukatesse interjööridesse.
See on ideaalne valik neile, kes soovivad, et iga detail nende ümbruses kiirgaks stiili.
Toode on valmistatud kõrgeima kvaliteediga borosilikaatklaasist, mis on vastupidav järskudele temperatuurimuutustele. See tähendab, et võite olla kindel, et olenemata sellest, kas valmistate kuuma teed või aromaatset kohvi, klaas jääb vastupidavaks ja ohutuks. Stiilne käepide on disainitud nii mugavust kui ka elegantsi silmas pidades – iga lonks muutub tõeliseks naudinguks.
Infuser on kuni poole kõrguseni viimistletud ühes kolmest stiilsest värvitoonist: kuldne, hõbedane või grafiit. See võimaldab kõigil sobitada eseme oma interjööri ja maitsega.
Ülemine osa on valmistatud läbipaistvast klaasist, mis võimaldab teil pruulimisprotsessi jälgida.
Diamante on varustatud roostevabast terasest kannu ja sõelaga, mis eraldab jahvatatud kohvi infusioonist, tagades selge ja maitsva joogi. Pruulimisprotsess on äärmiselt lihtne ja spetsiaalselt vormitud tila võimaldab mugavat, pritsmevaba valamist.
Valage lihtsalt oma lemmiksegu kambrisse, valage peale keev vesi ja oodake, kuni jook jõuab sobiva pruulimistasemeni. Kolvi vajutamisel eraldab sõel jahvatatud/kuivatatud ürdid ülejäänutest, võimaldades teil valada selget jooki.
Olenemata sellest, kas pruulite hommikukohvi, pärastlõunateed või õhtust taimeteed, Diamante sobib ideaalselt igaks olukorraks. Selle elegantne välimus muudab Diamantes serveeritud joogi veelgi tähendusrikkamaks – nii teile kui ka teie külalistele.
- Mugav viis jookide valmistamiseks
- Valmistatud vastupidavast borosilikaatklaasist
- Ainulaadne disain
- Maht 1000 ml
- Ergonoomiline tila lihtsaks ja ohutuks valamiseks
- Saadaval värvid: kuldne, hõbedane ja grafiit
