Dekoratiivne kann Vintage
17.00 €
4 laos
Romantilises stiilis lilledega keraamiline dekoratiivne kann, millel mõranenud muster. Mõõdud 16*11*20cm.
Dekoratiivkannu olulised omadused • Praktiline ja stiilne samal ajal • Võib kasutada ka vaasina kuivatatud lillede jaoks • Stiilne disain • Ei sobi veele • Lõbus kombineerida teiste vaasidega
Tootekood:
6CE1971M
Kategooriad: Aia- ja loomakaubad, Kannud, korvid, Köögitarbed, Purgid, pudelid, kannud
Silt: Clayre & Eef
Seotud tooted
Hoiupurk Versa
12.00 €
Dekoratiivne kann Country Style
24.00 €
Emailist kann Le Bain
Looge oma kodus nostalgia selle emailkannuga. Dekoratiivne kann on hoolikalt valmistatud tugevast lehtterasest. Emailkate on viimistletud traditsioonilisel tootmisprotsessil, mida kasutati sadu aastaid tagasi. Selle protsessi omaduste säilitamiseks on emailkatte väikesed õhumullid ja killud nostalgilise välimuse saavutamiseks võtmetähtsusega. Emailimisprotsessi, mille käigus sulatatakse pulberklaas metallile ligikaudu 800 °C juures, kasutati esmakordselt 18. sajandil.
Kannul on maitsekalt kujundatud must prantsuse Le Bain trükk beežile emailile, mille ülemise ja alumise serva ümber on õhuke musta värvi joon. Sellel on suur 15 cm käepide. Sisemõõdud on 24cm x 12cm/6cm ja mahutab 1,5 liitrit.
See on suurepärane kingiidee teie peresõbrale. Kombineeri see mõne kuivatatud lillega ja ongi käes .... Ideaalne kingitus. Mõõdud: 26x20x12cm
Emailämber
Hoiupurk kaanega, erinevad suurused
9.00 € – 11.50 €
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dekoratiivkann Pink Flowers
26.00 €