“Vaagen Südamega” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Kandiline kauss Basic
17.00 €
6 laos
Kandiline portselankauss sarjast BASIC. Klassikaline lihtne vorm sobib suurepäraselt igasse söögituppa ja kööki. Salatikauss on anum, mida saab kasutada nii iga päev, kui ka piduliku õhtusöögi ajal. See on mõeldud nii salatite kui ka suupistete, sh nachode või krõpsude jaoks. Sobib nõudepesumasinas kasutamiseks. Mõõdud: 23x23x10.5cm; diagonaal 31cm
Sulle võib meeldida ka…
Õlipudel Basic
4.00 €
Ovaalne kauss Basic
12.00 €
Ovaalne portselankauss sangadega sarjast BASIC. Klassikaline lihtne vorm sobib suurepäraselt igasse söögituppa ja kööki. Salatikauss on anum, mida saab kasutada nii iga päev kui ka piduliku õhtusöögi ajal. See on mõeldud nii salatite kui ka suupistete, sh nachode või krõpsude jaoks. Sobib nõudepesumasinas pesemiseks. Mõõdud: 22x13x10cm, kaal: 568g
Seotud tooted
Kausside komplekt 3tk Provence
22.00 €
Kausside komplekt Agathe
Ilusad suured kasepuidust kausid
Värvus: tumehall (sõe värvi)
Komplektis 2 kaussi, mõõdud: Ø 35xK6 ja Ø 40xK6 cm
Serveeri õhtusöögiks maitsvaid salateid või oma lemmik snäkke. Või kasuta puuviljakausina. Agathe kausid on eristuva disainiga, mis kindlustab, et Sa ei väsi nende vaatamisest kunagi.
NB! Toodet ei tohi kasutada mikrolaineahjus ega pesta nõudepesumasinas.
Lene Bjerre on loonud laia valiku tooteid, mis on mõeldud kasutamiseks nii igapäevaselt kui ka erilisteks sündmusteks. Mine metsikuks, ole loov ja loo isikupärane stiil oma laual.
Korrusvaagen Liisa
25.00 €
Kauss suur Provence
25.00 €
Kausside komplekt 5tk mustriga
Kauss Tricia
Ilus bambusest kauss, kausi sisemus on naturaalset värvi ja välimus hõbedast värvi.
Kasuta seda kaussi serveerimisel, hoiustamisel või lihtsalt ilusa disainelemendina, et saavutada rohkem eristuv ja personaalsem mulje.
Mõõdud: kõrgus 6 cm, diameeter 12 cm
NB! Toodet ei tohi panna mikrolaineahju ja nõudepesumasinasse.
Lene Bjerre on loonud laia valiku tooteid, mis on mõeldud kasutamiseks nii igapäevaselt kui ka erilisteks sündmusteks. Mine metsikuks, ole loov ja loo isikupärane stiil oma laual.