“Lühter OTTO 50 must” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Kohtvalgusti Bazar, värvivalik
75.00 €
Bazari kohtvalgusti on populaarse Bazari tootesarja väikseim rippvalgusti. Aegumatu ja mitmekülgne metallist varjund liiva must või valge sobib paljudesse interjööridesse. Max kõrgus laest 3,5m. Kupli kõrgus 18cm, kupli alumine läbimõõt 17cm. Max 40W, IP20, E27, A++. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Seotud tooted
Rippvalgusti Coco
109.90 €
Laelamp HEXA 35 silver
99.60 €
Seinalamp / Laelamp SIRKEL 45 must
80.40 €
Laelamp Juliette
89.00 €
Suurejooneline, kahe poolläbipaistva varjundiga laelamp. Välimine poolläbipaistev varjund annab nähtavuse ning struktuuri sisemisele peenelt viimistletud matile toonile, millest valgus imeliselt läbi kumab. Nii annab valgusti head üldvalgust kui ka kiirgab enda ümber kaunist meeleoluvalgust. Sobib eriti hästi köögi üldvalgustuseks. Lihtne paigaldada konksuhoidikule ja ühendada valgusti lambipistikuga lae pistikupessa. Juhtme pikkus 1m. E27, Max. 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp LOKKO 55 valge
249.60 €
Laelamp QUAD 1 hall
31.80 €
Laelamp RING 4L hall
92.60 €
Rippvalgusti Louhi
189.90 €
Louhi rippvalgusti sai alguse laualambist ja jätkab oma lihtsat kujundust. Kuju huvitavaks teeb väike ebatäiuslikkus. Valgusti on siiski säilitanud rahuliku žesti ja tasakaalustatud olemuse, ehkki sellel on huvitav detail. Laevalgustina loob Louhi ruumis pehme valguse ja hubase atmosfääri. Samuti on hõlbus luua vaatemängulisi rühmi näiteks treppidele või köögisaarte kohal. See sobib nii kaasaegse, vähendatud ruumi jaoks kui ka isikupärasema keskkonna jaoks. Jäme betoon ja kerge, sile kuppel loovad huvitava kontrasti. Tänu klaaskuplile levib pehme valgus laial alal, mitte ainult allapoole. Louhi rippvalgusti on parimal juhul paaris või paigutatud erineva kõrgusega rühma. Valgusti on disaininud Jenni Inkeroinen. Juhtme pikkus 2m. Kupli kõrgus 17,5cm, kupli läbimõõt 14cm. IP20, E27.Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.