“Laelamp HEXA 45 valge” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Laelamp ARTEMIS 2 must
51.10 € 40.88 €
50 laos

Lambipirn: E14, 2x40W, 2x12W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 31/17/19 cm
Lambivarju mõõt: 10/15 cm
Materjal: teras
Värvus: must
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Laelamp YOLI 3 valge
Kohtvalgusti Felix I, värvivalik
41.52 €
Felix 1 on klassikalise disainiga, hämardatava LED-lambiga kohtvalgusti. Tänu mustale värvile ja ajatule disainile on valgustit lihtne paigutada igasse ruumi, olenemata sisekujundusstiilist. Kaasas GB67 toiteplokk, mis sobib ka GLOBAL base & Lytespan 1 / LP 1-le. Soovi korral saadaval ka GLOBAL trac 3-ahelalise toiteallikaga. GU10, Max 50W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp SKALA 80 must
Rippvalgusti Reese
Kaasaegne must rippvalgusti kuue piimaklaasi varjundiga. Lamp loob pehme üldvalguse, peegeldudes läbi piimaklaasist kuplite ruumi. Lamp sobib atraktiivseks üldvalgustiks, et tuua skandinaavialikku lihtsat disaini. Laius 92cm, sügavus 30cm. Kogukõrgus 150cm. Pirn 6 x G9, Max. 5W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Seinalamp / Laelamp SIRKEL 60 must
Laevalgusti Ayla
Laelamp Ebbot, 3-osaline, värvivalik
295.20 €
Täiuslik valik, kui ruumi on vaja suuremat valgustit ja head valgust, kuid laes on vaid üks pistik. EBBOT-ripplambis loovad kolm klaaskuplit põneva koosluse, mille individuaalsed lambikuplid saab riputada samale või erinevale kõrgusele. Kupleid võimalik tellida kahes erinevas toonis: merevaigukollane ja hall. Klaaskupli läbimõõt on 20cm, kõrgus 41cm. Lampi saab riputada tahetule kaugusele laest reguleeritavast 155cm voolujuhtmest. Pirn 3xE27, Max 25W, IP20. NB! Kollane otsas, hall valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page