Laelamp Aya S
138.90 € Algne hind oli: 138.90 €.93.76 €Current price is: 93.76 €.
Seinalamp Costa Rica
309.00 €
Laelamp Corner 2
169.90 €
Saadaval järeltellimisel
Corner on valgustisari, mis ühendab lihtsuse ja töötlemata betoonmaterjali. Betoon toob tasakaalu lihtsale disainile. Valgusteid on kolm erinevat, millest saab kokku panna endale meelepärase kombinatsiooni. Lampe saab kasutada ka eraldi, näiteks laua peal. Juhtme pikkus 2m. W27, Max 15W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Seotud tooted
Kohtvalgusti Felix I, värvivalik
51.90 €
Felix 1 on klassikalise disainiga, hämardatava LED-lambiga kohtvalgusti. Tänu mustale värvile ja ajatule disainile on valgustit lihtne paigutada igasse ruumi, olenemata sisekujundusstiilist. Kaasas GB67 toiteplokk, mis sobib ka GLOBAL base & Lytespan 1 / LP 1-le. Soovi korral saadaval ka GLOBAL trac 3-ahelalise toiteallikaga. GU10, Max 50W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rippvalgusti Gross Gigant
1,870.00 €
Eduka Grossi valgustite sarja uusim liige Gross Giant on fantastiline eksklusiivne laevalgusti, mis koosneb 36 suurest klaaskuulist ja moodustab ümmarguse moodsa lühtri. Suurepärane Gross Giant on kõige sobilikum suurtes ruumides. IP20, max40W, 8*E27, A++. LED pirnid ei ole kaasas. Juhtmepikkus 1,2m. Laevalgusti on tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp Juliette
89.00 €
Suurejooneline, kahe poolläbipaistva varjundiga laelamp. Välimine poolläbipaistev varjund annab nähtavuse ning struktuuri sisemisele peenelt viimistletud matile toonile, millest valgus imeliselt läbi kumab. Nii annab valgusti head üldvalgust kui ka kiirgab enda ümber kaunist meeleoluvalgust. Sobib eriti hästi köögi üldvalgustuseks. Lihtne paigaldada konksuhoidikule ja ühendada valgusti lambipistikuga lae pistikupessa. Juhtme pikkus 1m. E27, Max. 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp LOBO 2 must
59.40 €
Laelamp ARTEMIS 3 valge
73.80 €
Laelamp VERDO 4 valge
110.40 €
Laelamp QUATRO 2 betoon
56.40 €
Plafoon Vanita
699.00 €
Vanita tootesari hämmastab oma disainiga. Lamp koosneb ümaratest peeglitest ning on ühtaegu kaasaegne ja retro. Lamp loob tõhusa üldvalguse kolme pirniga, mida saad valida vastavalt oma eelistusele. Lamp on 33,5 cm laest, seega sobib ka madalamatesse ruumidesse, hoides ruumi avarana. Diameeter 50cm. Pirn 3 X E27, Max. 5W, IP20. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.