“Laelamp HEXA 35 valge” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Laelamp Corner 2
169.90 € 135.92 €
Saadaval järeltellimisel

Corner on valgustisari, mis ühendab lihtsuse ja töötlemata betoonmaterjali. Betoon toob tasakaalu lihtsale disainile. Valgusteid on kolm erinevat, millest saab kokku panna endale meelepärase kombinatsiooni. Lampe saab kasutada ka eraldi, näiteks laua peal. Juhtme pikkus 2m. W27, Max 15W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Seotud tooted
Plafoon Gross Ø30, värvivalik
167.20 €
Gross plafooni 12 klaaskuuli loovad eksklusiivse ja kaasaegse Gross 30 laeplafooni, mida on tänu suurusele ja värvivalikule lihtne paigutada erinevatesse ruumidesse. Vaata ka teisi Grossi valgustisarja mudeleid ja värve. Pirnid 3xG9 pirni, Max 4W, IP20. Pirnid ei ole kaasas! Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp ORBIS 2 must
Laelamp SKALA 30 valge
Rippvalgusti Napa
Disainer Laura Väre rippvalgusti Napa on saanud nime klaasi valgust läbilaskva keskuse järgi, mis põleb valguse ajal kaunilt. Pehme kumerusega metallist varjund toob ruumi meeldiva valguse. Napa ripatsilambi minimalistlik disain sobib kergesti igasse ruumi ning valgusti sobib hästi ka mitmest valgustist koosneva rühmana. Juhtme pikkus 2m. E27, Max40W, IP20. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp YOLI 1 must
Laelamp ORBIS 1 valge
Rippvalgusti Galax 7-osaline kroomitud
Laelamp Napa, värvivalik
131.92 €
Laura Väre Napa-laelamp on oma nime saanud valgust läbilaskva klaaskuppli keskkoha järgi, mis valguse põlemisel kaunilt helendab. Pehme, kaardus metallist varjund toob ruumi mõnusa valguse. Napa rippvalgusti tagasihoidlik disain sobib hõlpsalt igasse ruumi ning valgusti töötab hästi ka mitmest tükist koosneva tervikuna. Juhtme pikkus 2m. E27, Max. 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page