Laelamp DIREZIONE 1 valge
38.40 €
50 laos
Pay in three equal instalments 3 x 12.80 €
Lambipirn: GU10, 1x40W, 1x12W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 8/8/20 cm
Materjal: teras
Värvus: valge
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Rippvalgusti Laaka, värvivalik
272.90 €
Disainer Laura Väre poolt disainitud Laaka rippvalgusti on ajatu disainiga, mis loob atmosfääri nii koju kui ka avalikku ruumi. Valgusti koosneb kahest osast: klaaskuppel ja betoonist või metallist alus, mis loovad üksteisega kontrasti. Lamelamp on kaasaegne, kuid samas õhutab nostalgiat. Lihtne paigaldada konksukinnitusele ja ühendada valgusti lambipistikuga laepessa. Juhe kaetud valge tekstiiliga. Juhtme pikkus 2m. IP20, E27, A++. NB! Vasetooni otsas, teised värvid tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laevalgusti Ayla
174.90 €
Laelamp Bellissimo, värvivalik
219.90 €
Belissimo on kaunis, ümmargune klaasist laelamp, mille juhe on kaetud musta tekstiiliga. Juhtme pikkus 1,2m. E27, Max 60W, IP20. Värvivalik: hall, kollane (otsas). Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp Cabano, 5-osaline
195.00 €
Laelamp Planet 50
429.00 €
Must Planet 50 on uhke laelamp, mis annab ruumile suurepärase ilme. Nagu nimigi ütleb, meenutab valgusti planeeti, kuid valgustit võib võrrelda nii üksiku planeedina kui ka mitmest planeedist koosneva päikesesüsteemina. Valgus põrkab suurejooneliselt "planeetidelt", luues ruumile suurepärase efekti. Juhtme pikkus 1.2m. 4 x E14, Max. 30W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Rippvalgusti Boyle 8-os
659.00 €
Seinalamp / Laelamp SIRKEL 45 must
80.40 €
Laelamp ORBIS betoon
27.00 €
