“Laelamp ZOE valge LED” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Laelamp EMILIO
82.80 € 62.10 €
52 laos

Lambipirn: E27, 2x60W, 2x15W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 33/30/14 cm
Materjal: puit, klaas
Värvus: puit, valge
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Plafoon LED ‘Smart home’ 20W 2100-6500K
Ere 20W ja 1400-luumeniline Wifi-nutiplafoon, mis on Calex Smart Home rakendusega reguleeritav Androidis ja iOS-is. Saab kasutada meeleoluvalgustusest tõhusa üldvalgustuseni. Valgustit saab reguleerida ka eraldi müüdava Calex kaugjuhtimispuldiga. Valgusti toimib ka tavalise plafoonina.
Ühildub ka nt. Alexa, Google'i assistendi ja IFTTT-ga. Calex Smart Home seadmed kasutavad Tuya Smart moodulit, mis töötab 2,4 GHz WiFi võrgus. SMD LED, Max. 20W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp BLAKE hall
Rippvalgusti Kielo
Disainer Laura Väre kujundatud Kielo rippvalgusti on inspireeritud keele õitest. Varju alumine osa kortsutab nagu keel, peegeldades valgust pehmelt ja tekitades selle ümber õrna atmosfääri. Kielo valgustid toimivad hästi ühe või mitme valgustina, muutes need muljetavaldavaks. Juhtme pikkus 2m. Max 40W, E27, IP20, A++. Valgusti on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp MERIDA 3 must
Laelamp HEXA 25 silver
Laelamp RING 3 hall
Laelamp MERIDA 4 valge
Laelamp Gross, värvivalik
486.75 €
Gross on luksuslik ja stiilne 37 klaaskuulist valmistatud laelamp. Garanteeritud pilgupüüdja, mis lisab ruumile glamuuri. Juhtme pikkus 1,2m. 8xG9, Max 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page