“Laelamp MERIDA 2 must” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Laelamp Golden Ø35cm
235.00 € 188.00 €

Golden laelamp on õige valik, kui otsite lihtsat, kuid elegantset laelampi. Nagu nimigi ütleb, loob Golden laelamp sooja koduse õhkkonna ja valgus kumab kaunilt läbi klaasi. Golden rippvalgustit saab reguleerida kuni 175cm. Kauni klaasvarju läbimõõt on 35cm. Täiendage valgusti Golden tootesarja laua- ja rippvalgustiga. Nagu kõik vahetatava lambiga valgustid, on ka Golden Bari laelamp hämardatav. Juhtme pikkus 1,4m. Pirn E27, Max 25W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Seotud tooted
Laelamp CIRCLE 3B valge
Rippvalgusti Isaac
Hall linasest kangast metallraamiga rippvalgusti Isaac. Valgus hajub nii otse linase varju alt kui ka pehmelt läbi varju. Linase kanga saab puhastamiseks raamilt hõlpsasti maha tõmmata. Valgusti annab interjöörile rahuliku pehmuse. Juhtme pikkus 1m. Pirn Max 40W, E27, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Laevalgusti Luna 5-osaline
Plafoon Turno
Kui igavus pole valik. Eksklusiivsed must-kuldsed Turno lambid on pilkupüüdvad ja mitmekülgsed, olenevalt meeleolust või ruumivajadustest, nii otsese kui ka kaudse valguse vastu. Pöörates kauneid ümaraid plaate valgusallikate taha, saate tuppa rohkem otsest valgust, mis peegeldub läbi mattklaasplaatide, valgustades ruumi efektiivselt. Pöörates plaate valgusallikate ette, levib valgus ruumis kaunilt, luues pehme valguse. Tänu Turno lampide disainile ja mitmekülgsetele reguleerimisvõimalustele sobivad lambid erinevate ruumide ja vajaduste valgustamiseks. Lamp sobib nii atraktiivseks, pilkupüüdvaks valgustiks koju, aga ka avalikku ruumi, näiteks hotellidesse ja restoranidesse. Turno valgustite sari on loodud jätkuks edukale Hero and Planet sarjale. Turno plafoon on laest vaid 27 cm kaugusel, seega sobib ka madalamatesse ruumidesse ja on 66 cm läbimõõduga. Lambi 6 G9 valgusallikat (max 4W), IP20 tagavad hea üldvalgustuse. Lambi saab hõlpsasti laekonksu külge kinnitada. Kombineerige Turno seeriat ja looge tooteperekonna laua-, põranda-, lae- ja rippvalgustitega imeline valgustusansambel. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Laelamp LEMMI 6L valge
Laelamp PINNE 200 must
Laelamp Osat, värvivalik
127.20 €
Matti Syrjälä disainitud Osat-valgusti on väga lihtsa ja ajatu disainiga, mistõttu sobib see väga erinevatesse ruumidesse. Nagu nimigi ütleb, koosneb valgusti kahest osast, kupplist ja alusest. Loo omale meelepärane valgusti välimus kombineerides erinevaid värvilisi osi. Kogu valgusti tootmine toimub Soomes. Lambi kupli kõrgus on 28,5cm ja läbimõõt 34cm. Valgustit on lihtne riputada konksu otsa ja ühendada valgusti pistikuga lae pistikupessa. Juhtme pikkus 2m. Pirn E27, Max. 60W, IP20. Saadaval neljas erinevas variandis. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp Hero, 24-osaline, värvivalik
479.20 €
Populaarne Hero on lihtsalt suurepärane valgusti, mis toob ruumi kaasaegse ilme ja valguskülluse. Valgusti koosneb 24 valgustivarrest, mille valikus on stiilsed E27 lambid. Soovitame tavapärasest suuremaid lampe. Valgusti kaugus laest on vabalt reguleeritav kuni 175cm. Must Hero on saadaval nii kuldsetes kui ka kroomitud detailidega. Hero toob ruumi kaasaegse ilme ja kindlasti piisavalt valgust. Sobib nii koju kui ka avalikku ruumi. Juhtme pikkus 1.4m. 24 X E27, Max. 40W, IP20.Värvivalik: must või kroomitud. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page