“Rippvalgusti Pisarat” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Laelamp HORUS 35 hall
98.40 €
50 laos

Lambipirn: E27, 2x60W, 2x15W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 35/35/11 cm
Materjal: PVC
Värvus: hall
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Laelamp Colton, 3-osaline, värvivalik
41.90 €
Ümmargune ja ajatu 3-osaline laelamp kroomitud detailidega. Painduvate varte ja lihtsasti suunatavate kupplitega. Imeline valgusti kui soovite valgust laiale alale. Laest 18cm kaugusel. 3xGU10, Max 7W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp Corbin, värvivalik
64.90 €
Ajatu ja stiilne Corbin-laelamp on valmistatud metallist. Lihtsa disaini tõttu saab seda sobitada igasse interjööri. Lihtne paigaldada. Juhtme pikkus 1,2m. E27, Max 60W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Seinalamp keraamiline KALU
28.20 €
Laelamp Correct, 3-osaline, värvivalik
75.00 €
Corrrect on 3-osaline metallist laelamp suunatavate valgustega. Kaasaegne valgusti sobib eriti magamistuba ja koridori. Lihtne paigaldada. 3xGU10, Max 35W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp MERIDA 6L must
144.00 €
Laelamp VEGA 60 valge
274.80 €
Laelamp Jules L, värvivalik
54.90 €
Stiilne Jules valgusti sobib igasse ruumi. Valgusti on metallist ja selle läbimõõt on 36cm. Lihtne paigaldada konksukinnitusega ja tootega on kaasas valguspistik. E27, Max. 40W, IP20. Värvivalik valge (otsas) ja must. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp LAGOS 30 valge
35.00 €