“Laelamp NERO 3 must/kroom” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Laelamp HORUS valge
73.20 €
52 laos
Maksa kolmes võrdses osas 24.40 € / 3 kuud
Lambipirn: E27, 1x60W, 1x15W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 25/25/11 cm
Materjal: PVC
Värvus: valge
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Laelamp DIO valge LED
78.00 €
Laelamp Gabin
124.90 €
Manilla nöörist laelamp loob ruumi sooja, looduslähedase atmosfääri. Valgus paistab kaunilt manilla nööride vahelt. Hea koht lambi jaoks on näiteks laua kohal. Valgusti sobib ka kergemasse, minimaalsemasse interjööri, tuues nii sooja õhkkonna ja stiilide kihilisuse. Lihtne kinnitada laekonksu külge ja ühendada valguspistikuga. Kupli kõrgus 35cm, diameeter 30cm. Juhtme pikkus 1m. E27, Max 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp Correct, 4-osaline, värvivalik
99.00 €
Kaasaegne, märkamatu ja praktiline kergesti paigutatav 4-osaline Correct laelamp suunatavate valgustega. On eriti sobiv üldivalguseks. 4xGU10, Max 35W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp ORBIS betoon
27.00 €
Kohtvalgusti Zion 4-os, värvivalik
94.90 €
Elegantne 4-osaline kohtvalgusti Zion loob ruumi palju valgust. Messingvärvi detailid täiendavad lambi stiili. Lambi saab hõlpsasti paigutada esikusse, kööki või elutuppa. Valgust saab hajutada üle ruumi või suunata kupleid esile tõstma või tuua valgust näiteks lugemisnurka. Lambi varred on pööratavad. Värvivalik: valge ja must. Lambi kõrgus 20 cm laest ja 72 cm lai. Kupli läbimõõt 8cm. Pirn 4 x GU10, Max. 10W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp YOLI 2 must
47.60 €
Laelamp LAGOS 60 valge
63.60 €
Laelamp AZALIA
69.60 €