“Laelamp HEXA 45 must” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Laelamp KEKE 30 tamm
52.80 €
Laost otsas

Lambipirn: GU10, 1x40W, 1x12W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 6/6/30 cm
Materjal: puit
Värvus: tamm
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Kohtvalgusti Odin GB67, värvivalik
29.34 €
Lihtne ja ajatu kohtvalgus. Metallraam ja klaaskuppel annavad kauni kontrasti ja toovad stiili ruumidesse. Pirn GU10, Max. 50W, IP 20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rippvalgusti Länsi, värvivalik
139.90 €
Matti Syrjälä kujundatud Länsi valgusti on moodsa ja ajatu kujuga. Valgusti on inspireeritud meremärgist. Valgusti loob suurejoonelise valgustuse, peegeldades valgust nii üles kui ka alla. Valgusti sobib hästi nii üksi, kui ka mitme valgustiga korraga, luues muljetavaldava terviku. Juhtme pikkus 2m. 2xE27, Max40W, IP20. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp PINNE 150 hall
376.80 €
Laelamp CELIA valge
118.80 €
Laelamp PINNE 200 valge
504.80 €
Rippvalgusti Zeona
209.00 €
Zeona on suurepärane 4-osaline rippvalgusti. Pöörlevad valgusallikad võimaldavad valgust suunata vastavalt vajadusele. Keskosa on oma telje ümber vabalt reguleeritav. Lisaks võib pirnide valik mõjutada valgusti välimust mitmel viisil. Pirnid ei sisaldu komplektis. Sobiv valgusti pikkadesse ruumidesse või laua kohale, kus soovitakse valgust laiale alale. Juhtme pikkus 1,2m. Max 40W, IP20, 4*E27, A++. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp Selma
219.90 €
Selma on Porvoos valmistatud Soome keraamiline valgusti. Pehme voodriga valgusti, mis on allapoole suunatud. Valgusti disain on ümar, muutes selle visuaalselt meeldivaks. Valgusti disain sobib nii koju kui ka avalikku ruumi. Juhtme pikkus 1m. E27, Max. 60W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Plafoon LED ‘Smart home’ 20W 2100-6500K
29.90 €
Ere 20W ja 1400-luumeniline Wifi-nutiplafoon, mis on Calex Smart Home rakendusega reguleeritav Androidis ja iOS-is. Saab kasutada meeleoluvalgustusest tõhusa üldvalgustuseni. Valgustit saab reguleerida ka eraldi müüdava Calex kaugjuhtimispuldiga. Valgusti toimib ka tavalise plafoonina.
Ühildub ka nt. Alexa, Google'i assistendi ja IFTTT-ga. Calex Smart Home seadmed kasutavad Tuya Smart moodulit, mis töötab 2,4 GHz WiFi võrgus. SMD LED, Max. 20W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.