“Rippvalgusti Valerie” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Laelamp KEKE 30 tamm
52.80 €
Laost otsas

Lambipirn: GU10, 1x40W, 1x12W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 6/6/30 cm
Materjal: puit
Värvus: tamm
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Laelamp PINNE 118 valge
322.80 €
Rippvalgusti Bellissimo Grande, värvivalik
299.00 € – 319.00 €
Ilus klaasist Bellissimo Grande rippvalgusti musta keerutatud tekstiiljuhtmega. Klaas muudab iga Bellissimo valgusti ainulaadseks. Bellissimo Grande valgustid töötavad hästi ka üksikute detailidena. Valgusti kõrgus 34.5cm, laius 38cm. Juhtme pikkus 1.2m. Max 60W, IP20, E27, A++. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp ARENA 55 must
123.60 €
Plafoon Correct, 5-osaline, värvivalik
119.00 €
Correct on ajatu, märkamatu ja kergesti paigutatav 5-osaline lamp suunatavate valgustega. Sobib üldvalguseks ka madalamatesse ruumidesse. Valgusti on laest 14 cm kaugusel. Lihtne paigaldada. 5xGU10, Max 35W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp MONO 3 valge
66.00 €
Plafoon Gross Ø50
419.00 €
Ainulaadne 24 klaaskuulist pilve meenutav plafoon. Gross plafooni läbimõõt on 50cm ja kuna valgustisse mahub 6 G9-lampi, jätkub valgust ka suuremasse ruumi. Soovitame hämardatavaid LED-i lampe, et luua igaks hetkeks õige valgustus. Populaarne Grossi sari on saadaval mitme erineva disaini ja värviga. Gross valgustid sobivad suurepäraselt eraldi, kuid neid on ka lihtne kombineerida tervikuks. Tõeline pilgupüüdja nii avalikku ruumi kui ka kodudesse. 6xG9, Max 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp PINNE 118 must
322.80 €
Laelamp Ebbot Ø20cm, värvivalik
93.80 € – 119.00 €
Kaasaegne Ebbot laelamp on valmistatud klaasist ja sellel on ainulaadne disain, mis toob sära sisustusse. Must, keritud tekstiiljuhe ja imeline laekuppel viimistlevad sisekujunduse. Saadaval kahes erinevas toonis kupliga: merevaigukollane ja hall. Klaaskuppli läbimõõt 20cm ja kõrgus 29cm. Juhtme pikkus 1,4m. Pirn E27, Max25W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat. NB! Kollane otsas, saadaval ainult hall.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page