“Laelamp ORBIS 1 kuldne” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Laelamp LAGOS 20 valge
25.80 €
6 laos
Lambipirn: GU10, 1x40W, 1x12W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 6/6/20 cm
Materjal: teras
Värvus: valge
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Laelamp RING 3 valge
63.20 €
Seinalamp / Laelamp SIRKEL 30 must
58.80 €
Laelamp YOLI 6 valge
145.10 €
Kohtvalgusti Bazar, värvivalik
75.00 €
Bazari kohtvalgusti on populaarse Bazari tootesarja väikseim rippvalgusti. Aegumatu ja mitmekülgne metallist varjund liiva must või valge sobib paljudesse interjööridesse. Max kõrgus laest 3,5m. Kupli kõrgus 18cm, kupli alumine läbimõõt 17cm. Max 40W, IP20, E27, A++. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rippvalgusti Lehmus, värvivalik
154.90 €
Valgusti on disaininud Jenni Inkeroinen. Lehmus on inspireeritud metsa lehtede vahel sõelumisvalgusest, mis peegeldub mänguliselt lehest leheni. Lammist tulev valgus lõheneb lehestiku vahel, luues pehme kaudse valguse. Kuju on tehtud lihtsustatult elegantseks. See sobib Skandinaavia rahulikuks ruumiks nagu ka rikkalikuma interjööri jaoks. Lehmuse lambi loomulik koht on köögilaua kohal või elutoas. Juhtme pikkus 2m. Max 40W, E27, IP20, A++. Valgusti on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Plafoon Nell
124.90 €
Laelamp MONO 4 must
75.60 €
Laelamp Mario, värvivalik
51.90 €
Metallist 3-osaline laeprožektor Mario loob ruumi hea kohtvalgustuse. Kroomivärvi detailid annavad ruumile modernse stiili. 3 x GU10, Max. 35W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page