“Laelamp CELIA valge” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Laelamp LEMMI 4L valge
86.40 € 69.12 €
50 laos

Lambipirn: GU10, 4x max 10W LED, 1x12W LED, 50Hz, ~230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 100/24/20 cm
Materjal: teras
Värvus: valge
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Rippvalgusti Puls, värvivalik
100.00 €
Populaarne Pulsi tootesari täieneb graatsilise ja kaasaegse rippvalgustiga. Tänu lihtsale ja ajatule disainile on lampi lihtne paigutada erinevate laudade ja riiulite juurde kohtvalgustiks. Valgusti alumine serv kuldne. Kõrgus 20cm, läbimõõt 6cm, juhtme pikkus 1,2m. Vajalik 1xGU10 pirn. Max 5w, IP20. Valgusti on tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp Teodor, 3-osaline, värvivalik
83.92 €
Ajatu disainiga suunatavad kohtvalgustid. Valgustisse mahub kolm lampi, seega annab valgusti vajadusel palju üldvalgust. Lihtne paigaldada konksuhoidikule ja ühendada valguspistikuga lae pistikupessa. 3 X E14, Max. 3 X 42W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp QUAD 1 hall
Laelamp VERDO 3P valge
Laelamp Remi
Elegantne Art Deco laelamp. Must metallist hoidik koos messingvärvi detailiga loob huvitava kontrasti ovaalsele valgele volditud klaaskuplile. Valgus kiirgab ruumi altpoolt ja pehmelt läbi mattklaasi. Valgustile on lihtne kohta leida, sobides nii era- kui avalikku ruumi. Kauni klaasvarju läbimõõt on 28cm, kõrgus 30cm. Valgustit on lihtne kinnitada konksu külge ja ühendada valgusti pistikuga. Juhtme pikkus 1m. Pirn E27, Max. 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Laelamp VEGA 70 must
Laelamp Gross Bar, värvivalik
527.20 €
Gross Bar on luksuslik ja stiilne 38st klaaskuulist valmistatud laelamp. Garanteeritud tähelepanu köitja, mis annab ruumile suurepärase uue ilme. Juhtme pikkus 1,2m. 8xG9, Max 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page