“Laelamp KEKE 2 tamm” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi

Laelamp Mario, 4-osaline
69.90 €

Laelamp Penny
299.90 € Algne hind oli: 299.90 €.179.94 €Current price is: 179.94 €.
Laelamp Morgan
99.90 €

Lõpmatult lihtne metallist laelamp mattmusta kupli ja messingist alusega. Lambi läbimõõt on 38cm, kõrgus 20cm. Valgustile sobivad suured LED-lambid. Uhket valgustit on lihtne paigutada nii kodudesse üldvalgustuse loomiseks kui ka avalikesse kohtadesse nagu restoranid ja kohvikud. Juhtme pikkus 1m. Pirn E27, Max. 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Seotud tooted
Laelamp KEKE 10 tamm
26.40 €
Laelamp OCULARE 2 must
45.60 €
Laelamp Napa, värvivalik
164.90 €
Laura Väre Napa-laelamp on oma nime saanud valgust läbilaskva klaaskuppli keskkoha järgi, mis valguse põlemisel kaunilt helendab. Pehme, kaardus metallist varjund toob ruumi mõnusa valguse. Napa rippvalgusti tagasihoidlik disain sobib hõlpsalt igasse ruumi ning valgusti töötab hästi ka mitmest tükist koosneva tervikuna. Juhtme pikkus 2m. E27, Max. 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rippvalgusti Galax 7-osaline kuldne
309.00 €
Laelamp LOBO valge
38.00 €
Plafoon Iris 3-osaline, värvivalik
89.90 €
Ajatu 3-osaline Iris laeplafoon on tõhus ja stiilne laevalgusti.Valgusti toob kodu interjööri elegantsi ja sobib mitmesse erinevasse ruumi, kus soovitakse ruumi avarana hoida. Valgusti sobib suurepäraselt näiteks esikusse. Lihtne paigaldada konksuhoidikule ja ühendada valgusti lambipistikuga lae pistikupessa.
Valgusti tellimisega tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rippvalgusti Bellissimo Grande, värvivalik
299.00 € – 319.00 €
Ilus klaasist Bellissimo Grande rippvalgusti musta keerutatud tekstiiljuhtmega. Klaas muudab iga Bellissimo valgusti ainulaadseks. Bellissimo Grande valgustid töötavad hästi ka üksikute detailidena. Valgusti kõrgus 34.5cm, laius 38cm. Juhtme pikkus 1.2m. Max 60W, IP20, E27, A++. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rippvalgusti Valerie
114.90 €