“Laelamp LEMMI 2 valge” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Laelamp NERO 2 must/kuldne
71.40 €
50 laos

Lambipirn: GU10, 2x40W, 2x12W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 30/5/18 cm
Materjal: teras
Värvus: must/kuldne
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Laelamp RIO 55 valge 4000K
379.80 €
Laelamp MIKA kuldne
46.80 €
Laelamp ORBIS 1 hall
30.60 €
Rippvalgusti Lehmus, värvivalik
154.90 €
Valgusti on disaininud Jenni Inkeroinen. Lehmus on inspireeritud metsa lehtede vahel sõelumisvalgusest, mis peegeldub mänguliselt lehest leheni. Lammist tulev valgus lõheneb lehestiku vahel, luues pehme kaudse valguse. Kuju on tehtud lihtsustatult elegantseks. See sobib Skandinaavia rahulikuks ruumiks nagu ka rikkalikuma interjööri jaoks. Lehmuse lambi loomulik koht on köögilaua kohal või elutoas. Juhtme pikkus 2m. Max 40W, E27, IP20, A++. Valgusti on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rippvalgusti Chloe
Chloe rippvalgusti ühendab retro ja moodsa stiili. Retro käsitsi kinnitatud puuvillased tutid toovad kaasaegsele metallraamile retro ilme, muutes iga lambi ainulaadseks. Chloe laevalgusti sobib suurepäraselt elutuppa, söögilaua kohale või magamistuppa. Lambi kõrgus on 37 cm, läbimõõt 40 cm. Toitejuhtme pikkus on 140 cm. Valgusallikana soovitame heledat värvi E27-põhilampi läbimõõduga 95 mm. Pirn Max 40w, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Laelamp Leone 50
122.90 €
Laelamp Elise
96.90 €
Laelamp Monarque Grande, värvivalik
639.00 €
Kaasaegne kroomitud detailidega akrüüllühter kiirgab ruumi majesteetlikku atmosfääri. Juhtme pikkus 1.4m. 11 X E14, Max. 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page