“Rippvalgusti Sean” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Laelamp Puls Bar, 5-osaline, värvivalik
299.00 €
Maksa kolmes võrdses osas 99.67 € / 3 kuud
Stiilne 5-osaline kohtvalgusti, millel on korralik valgustugevus. Iga valgusti on suunatav, nii et valgust saab kas hajutada kogu ruumi või suunata esile tõstma näiteks maale või lugemisnurka. 5 X GU10, Max. 5W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Seotud tooted
Rippvalgusti Granada
169.00 €
Laelamp BERG 2 naturaalne puit
46.80 €
Laelamp NERO 3 must/kroom
93.00 €
Laelamp YOLI 3 must
67.30 €
Rippvalgusti Buckler 1-osaline
209.00 €
Tööstusest inspireeritud ripplamp Buckler ühendab endas antiikhõbeda kuplit, millele annab sooja puidust detail. Buckler sobib ideaalselt näiteks söögilaua kohale, aga ka tänu oma stiilile teiste ruumidesse. Samas sarjas ka Buckleri põrandalamp. Lambi kõrgus on 23 cm ja läbimõõt 45 cm. Toitekaabli pikkust saab reguleerida. Toitejuhtme pikkus on 120 cm. Max 40w, E27, IP20. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp Viola
Läikiva valge Viola laevalgusti kuldne sisemus annab valgustile värske ilme. Populaarne laelamp on suurepärane dekoratiivelement, mis annab ruumile hetkega uue ilme. Varju materjal on plastik. Kuppel valge, juhe läbipaistev. Lihtne paigaldada konkskinnitusega, kaasas valgusti pistik. Kupli läbimõõt 40cm, kupli kõrgus 26cm. Kogu kõrgus 1,3 m. Pirn E27, Max. 60W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Laelamp PINNE 67 valge
232.80 €
Rippvalgusti Quinn
85.00 €
Lihtsalt paigutatav graatsiline unikaalse elegantse disainiga aknalamp. Must ja messingvärvi lamp toob stiili ja üldvalgust, sobides nii era- kui ka avalikku ruumi, näiteks restorani. Täiendage lampi ruumi jaoks sobiva suure, atraktiivse hõõgniidiga lambiga. Lambi kupli läbimõõt on 16 cm ja kõrgus 12,5 cm. Tänu pikale 3,5 m toitejuhtmele saate asetada lambi soovitud kõrgusele. Pirn E27, Max. 5W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.