“Rippvalgusti Grace 5-osaline” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Laelamp SAVAR 2 must
50.60 € 40.48 €
50 laos

Lambipirn: E27, 2x60W, 2x15W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 34/12/13 cm
Materjal: teras
Värvus: must
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Laelamp ARENA 45 hall
Seinalamp keraamiline SEIDA
Laelamp Osat, värvivalik
127.20 €
Matti Syrjälä disainitud Osat-valgusti on väga lihtsa ja ajatu disainiga, mistõttu sobib see väga erinevatesse ruumidesse. Nagu nimigi ütleb, koosneb valgusti kahest osast, kupplist ja alusest. Loo omale meelepärane valgusti välimus kombineerides erinevaid värvilisi osi. Kogu valgusti tootmine toimub Soomes. Lambi kupli kõrgus on 28,5cm ja läbimõõt 34cm. Valgustit on lihtne riputada konksu otsa ja ühendada valgusti pistikuga lae pistikupessa. Juhtme pikkus 2m. Pirn E27, Max. 60W, IP20. Saadaval neljas erinevas variandis. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp Mason, värvivalik
95.12 €
Matist klaasist laelamp, millel on mattmessingi värvi tugiosa. Klaaskuppel peegeldab ruumi pehmet üldvalgust. Lihtne kinnitada konksu külge ja ühendada valguspistikuga. Juhtme pikkus 1m. E27, Max. 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp LAGOS 40 valge
Laelamp NORANO 2 must
Laelamp Paola
Kaunis, mattmusta metallraami ja klaasist kuppliga lamp, millest valgus ilusti läbi kiirgab. Paola sobib tuppa, kui on vaja pehmet valgust. Lihtne paigaldada konkskinnitusega ja ühendada valgusti lae pistikupesaga. Juhtme pikkus 1,2m. E27, Max. 60W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.