“Laelamp NORANO 2 must” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Laelamp YOLI 4 valge
98.80 €
50 laos

Lambipirn: G9, 4x12W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 88/12/14,5 cm
Materjal: teras, klaas
Värvus: valge
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Plafoon Monarque
259.00 €
Laelamp HATI kuldne
46.80 €
Rippvalgusti Rocco, värvivalik
23.90 €
Lihtne metallist lambihoidjaga rippvalgusti, mis sobib E27 pirnidega. Näiteks kinnitage muljetavaldava terviku loomiseks Rocco lambid söögilaua kohale. Tänu konksu kinnitusele ja lambipistikule kinnitatakse valgusti hetkega lakke. Soovi korral tuleb kuppel eraldi osta. Juhtme pikkus 1,2m. Max. 40W, E27, IP20. Värvivalik must, valge, kroom. Messing otsas. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rippvalgusti Spring
699.00 €
Disainer Fredrik Wallneri kujundatud suurejooneline ümar rippvalgusti mustriga klaaskupliga. Lamp sobib suurepäraselt nii söögilaua kohale, kui ka magamistuppa. Pirni valik võib hõlpsasti mõjutada valgusti stiili. Juhtme pikkus 1,2m. Max 60W, IP20, E27, A++. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp TIUBE hall
28.30 €
Laelamp Penny
Vapustavat laelampi on lihtne paigutada erinevatesse ruumidesse ja erinevate stiilidega. Valgusti muutub ilusast meeleoluvalgustist heledaks universaalvalgustiks. Sobib suurepäraselt nii kodudesse kui ka avalikesse kohtadesse, nagu restoranid ja kohvikud. Valgustit on lihtne ühendada valgusti pistikuga ja riputada laekonksu külge.
Lambi kõrgus on 50cm ja läbimõõt 48cm. Juhtme pikkus 1m. Pirn E27, Max. 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Laelamp QUAD 1 kuldne
34.80 €