“Plafoon Vanita” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Laelamp ZUCA 2 must
46.80 € 35.10 €
50 laos

Lambipirn: E27, 2x max 15 W LED, 50Hz, ~230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 38/15/14 cm
Materjal: teras/puit
Värvus: must
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Laelamp PINNE 150 must
Laevalgusti Triple
Triple on imeline 3-osaline rippvalgusti. Suunatud kuplid võimaldavad valgust vastavalt vajadusele suunata. Kaasaegne laevalgusti, mis sobib eriti hästi söögilauale või elutuppa. Kupli materjal puuvill, metallist osa värvus kroom. Juhtme pikkus 2,5m. Max 40W, IP20, 3*E27, A++. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp Athena
3-osaline pika messingist alusega ja topeltklaasidega laelamp Athena. Sisemine piimaklaasist kuppel hoiab ära pimestamise ja välimine loob kauni efekti. Valgusti disainis on kasutatud klassikalist ning kaasaegset stiili, misõttu on seda lihtne paigutada erinevatesse interjööridesse. Sobib suurepäraselt näiteks laua kohale. Kupli kõrgus 30cm. Laius 70cm. Juhtme pikkus 1m. Pirnid 3xE14, Max 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Laelamp RIO 55 valge 4000K
Laevalgusti Ayla
Plafoon Gross Ø30, värvivalik
156.75 €
Gross plafooni 12 klaaskuuli loovad eksklusiivse ja kaasaegse Gross 30 laeplafooni, mida on tänu suurusele ja värvivalikule lihtne paigutada erinevatesse ruumidesse. Vaata ka teisi Grossi valgustisarja mudeleid ja värve. Pirnid 3xG9 pirni, Max 4W, IP20. Pirnid ei ole kaasas! Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page