“Laelamp LUNA 2 valge” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Lühter lakke
399.00 € 299.25 €

Lühtri mõõdud 40*40*22 cm 6x E14/40W. Toode tellimisega. Tarneaeg kuni 4 nädalat.
Lisainfo
Mõõtmed | 40 × 22 × 40 cm |
---|---|
Materjal |
Seotud tooted
Laelamp OCULARE 6L must
Rippvalgusti Aira, värvivalik
187.20 €
Bambusest valmistatud Aira toob ruumi sooja loomuliku stiili. Aira sobib suurepäraselt köögilaua kohale, magamistuppa või elutuppa, kuhu iganes soovite loomulikku atmosfääri. Valige rahuliku atmosfääri loomiseks soojades toonides pirn ja värske üldvalguse saamiseks jahe. Laske looduslikul materjalil tuua ilu ja kodusust ning suurendada ruumi mugavust. Aira lambi läbimõõt on 50 cm ja kõrgus 35 cm, seega sobib lamp nii üksikult kui ka näiteks paarina suurema söögilaua kohale. Juhtme pikkus 1,2m. Värvivalik: naturaalne või must. Pirn E27, Max. 5W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp YOLI 2 valge
Laelamp YOLI 1 valge
Laelamp RIO 110 valge 3000K
Rippvalgusti Softy Ø60cm
Softy valgustite sari on mõeldud neile, kes soovivad klassikalist stiili, hubasust ja looduslikke materjale. Softy linane toon loob pehme koduse valguse ja atmosfääri ning põneva kontrasti mattmusta raamiga. Linane Softy sobib suurepäraselt magamistuppa, elutuppa või näiteks söögilaua kohale. Kupli diameeter 61,5cm, kõrgus 45cm. Juhtme pikkus 1,4m. Pirn E27, Max. 5W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Laelamp PINNE 200 must
Plafoon Correct, 5-osaline, värvivalik
95.20 €
Correct on ajatu, märkamatu ja kergesti paigutatav 5-osaline lamp suunatavate valgustega. Sobib üldvalguseks ka madalamatesse ruumidesse. Valgusti on laest 14 cm kaugusel. Lihtne paigaldada. 5xGU10, Max 35W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page