“Kauss Feston väike” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Melamiintaldrik Kuldne
9.00 € 5.40 €
12 laos
Kuldne melamiinist ümar serveerimistaldik, diameeter 33cm. Sobib hästi ka jõuludeks.
Tootekood:
64805
Kategooriad: Jõulukaubad, Kausid, vaagnad, kandikud, Köögitarbed
Silt: Clayre & Eef
Seotud tooted
Kausside komplekt 3tk Provence
Kauss Tricia
Ilus bambusest kauss, kausi sisemus on naturaalset värvi ja välimus hõbedast värvi.
Kasuta seda kaussi serveerimisel, hoiustamisel või lihtsalt ilusa disainelemendina, et saavutada rohkem eristuv ja personaalsem mulje.
Mõõdud: kõrgus 6 cm, diameeter 12 cm
NB! Toodet ei tohi panna mikrolaineahju ja nõudepesumasinasse.
Lene Bjerre on loonud laia valiku tooteid, mis on mõeldud kasutamiseks nii igapäevaselt kui ka erilisteks sündmusteks. Mine metsikuks, ole loov ja loo isikupärane stiil oma laual.
Kausside komplekt Agathe
Ilusad suured kasepuidust kausid
Värvus: tumehall (sõe värvi)
Komplektis 2 kaussi, mõõdud: Ø 35xK6 ja Ø 40xK6 cm
Serveeri õhtusöögiks maitsvaid salateid või oma lemmik snäkke. Või kasuta puuviljakausina. Agathe kausid on eristuva disainiga, mis kindlustab, et Sa ei väsi nende vaatamisest kunagi.
NB! Toodet ei tohi kasutada mikrolaineahjus ega pesta nõudepesumasinas.
Lene Bjerre on loonud laia valiku tooteid, mis on mõeldud kasutamiseks nii igapäevaselt kui ka erilisteks sündmusteks. Mine metsikuks, ole loov ja loo isikupärane stiil oma laual.
Kandik Lavendel suur
Metallist hoolikalt valmistatud kandik loob õhkkonna igasse romantilisse keskkonda. Kandikul on kaks treitud puidust käepidet, mis hõlbustavad serveerimist. Tänu neljale metallist jalale on teie lauaplaat kaitstud kuumade teetasside eest.
Kandik on viimistletud antiikse kreemja värviga, millel on kerge kuldse pintsli efekt. Sisepiltidel on näha värvilist lavendlikobarat De France ja de Provence'ist.
Kandikut võite kasutada ka vannitoas seepide ja vanniõlide hoidmiseks.
Suure kandiku mõõdud 8x48x26cm, 0,48 Kg
Kandiline kauss Basic
Kandiline portselankauss sarjast BASIC. Klassikaline lihtne vorm sobib suurepäraselt igasse söögituppa ja kööki. Salatikauss on anum, mida saab kasutada nii iga päev, kui ka piduliku õhtusöögi ajal. See on mõeldud nii salatite kui ka suupistete, sh nachode või krõpsude jaoks. Sobib nõudepesumasinas kasutamiseks. Mõõdud: 23x23x10.5cm; diagonaal 31cm