“Rippvalgusti Buckler 1-osaline” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Plafoon Iris, 5-osaline, värvivalik
129.90 €
Kaunis viieosaline Irise plafoon on alati stiilne ja ajatu. Suurejooneline antiikmessiingist valgusti on valmistatud metallist ja sellel on klaaskuplid. Lihtne paigaldada konkskinnitusega, kaasas valgusti pistik. 5 X E14, 5 X Max. 40W, IP 20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Lisainfo
Mõõtmed | - |
---|---|
Värvus | , , |
Seotud tooted
Seinalamp RING kroom
24.70 €
Laelamp HEXA 45 valge
116.40 €
Rippvalgusti Laaka, värvivalik
272.90 €
Disainer Laura Väre poolt disainitud Laaka rippvalgusti on ajatu disainiga, mis loob atmosfääri nii koju kui ka avalikku ruumi. Valgusti koosneb kahest osast: klaaskuppel ja betoonist või metallist alus, mis loovad üksteisega kontrasti. Lamelamp on kaasaegne, kuid samas õhutab nostalgiat. Lihtne paigaldada konksukinnitusele ja ühendada valgusti lambipistikuga laepessa. Juhe kaetud valge tekstiiliga. Juhtme pikkus 2m. IP20, E27, A++. NB! Vasetooni otsas, teised värvid tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp RIO 110 kuldne LED 3000K
513.80 €
Laelamp HORUS 55 must
139.20 €
Laelamp PINNE 67 valge
232.80 €
Rippvalgusti Manon
184.90 €
Rippvalgusti Spring
699.00 €
Disainer Fredrik Wallneri kujundatud suurejooneline ümar rippvalgusti mustriga klaaskupliga. Lamp sobib suurepäraselt nii söögilaua kohale, kui ka magamistuppa. Pirni valik võib hõlpsasti mõjutada valgusti stiili. Juhtme pikkus 1,2m. Max 60W, IP20, E27, A++. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.