“Laelamp RING 4L valge” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Plafoon Iris, 5-osaline, värvivalik
129.90 €
Kaunis viieosaline Irise plafoon on alati stiilne ja ajatu. Suurejooneline antiikmessiingist valgusti on valmistatud metallist ja sellel on klaaskuplid. Lihtne paigaldada konkskinnitusega, kaasas valgusti pistik. 5 X E14, 5 X Max. 40W, IP 20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Lisainfo
Mõõtmed | - |
---|---|
Värvus | , , |
Seotud tooted
Rippvalgusti Avery
126.90 €
Rippvalgusti Reese
264.90 €
Kaasaegne must rippvalgusti kuue piimaklaasi varjundiga. Lamp loob pehme üldvalguse, peegeldudes läbi piimaklaasist kuplite ruumi. Lamp sobib atraktiivseks üldvalgustiks, et tuua skandinaavialikku lihtsat disaini. Laius 92cm, sügavus 30cm. Kogukõrgus 150cm. Pirn 6 x G9, Max. 5W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Laelamp RING 6L kroom
127.00 €
Rippvalgusti Annabelle
99.00 €
Imeilus kiirgav rippvalgusti, kus valgus sätendab pärlitega, luues glamuurse interjööri elemendi. Töötab nii üksi kui ka mitme valgusti ilusa tervikuna. Suurepärane interjööri lamp, mille jaoks on vaja annust säravat atmosfääri. Juhtme pikkus 1,2m. Max 40W, IP20, E27, A++. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp PABLO must
36.40 €
Laelamp LAPPO valge
82.80 €
Laelamp ARENA 35 hall
87.60 €
Laelamp Lila
34.00 €
Armsal Lila rippvalgustil on kaunis pitskangast vari kaunite lilledega. Imearmas laelamp sobib nii kaasaegsesse kui traditsioonilisse sisekujundusse, linnakodusse või suvilasse. Lihtne paigaldada konkskinnitusega, kaasas valgusti pistik. Juhtme pikkus 1m. E27, Max. 60W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.