“Rippvalgusti Avi” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Plafoon Firmino
128.90 €

Firmino on viieosaline stiilne laevalgusti, mis annab ruumile tõhusa ühtlase valgustuse. 5 X Max. 28W, 5XG9, IP20. Valgusti on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Lisainfo
Mõõtmed | 42 × 42 × 21 cm |
---|---|
Materjal |
Seotud tooted
Laelamp SKALA 80 must
354.00 €
Laelamp Juliette
89.00 €
Suurejooneline, kahe poolläbipaistva varjundiga laelamp. Välimine poolläbipaistev varjund annab nähtavuse ning struktuuri sisemisele peenelt viimistletud matile toonile, millest valgus imeliselt läbi kumab. Nii annab valgusti head üldvalgust kui ka kiirgab enda ümber kaunist meeleoluvalgust. Sobib eriti hästi köögi üldvalgustuseks. Lihtne paigaldada konksuhoidikule ja ühendada valgusti lambipistikuga lae pistikupessa. Juhtme pikkus 1m. E27, Max. 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp LAGOS 60 must
63.60 €
Rippvalgusti Manon
184.90 €
Laelamp Odin, 3-osaline
73.90 €
Laelamp MIKA must
46.80 €
Laelamp Aurora 25
63.90 €
Rippvalgusti Buckler 1-osaline
209.00 €
Tööstusest inspireeritud ripplamp Buckler ühendab endas antiikhõbeda kuplit, millele annab sooja puidust detail. Buckler sobib ideaalselt näiteks söögilaua kohale, aga ka tänu oma stiilile teiste ruumidesse. Samas sarjas ka Buckleri põrandalamp. Lambi kõrgus on 23 cm ja läbimõõt 45 cm. Toitekaabli pikkust saab reguleerida. Toitejuhtme pikkus on 120 cm. Max 40w, E27, IP20. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.