“Rippvalgusti Avery” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Plafoon Gross Ø30, värvivalik
209.00 €
Gross plafooni 12 klaaskuuli loovad eksklusiivse ja kaasaegse Gross 30 laeplafooni, mida on tänu suurusele ja värvivalikule lihtne paigutada erinevatesse ruumidesse. Vaata ka teisi Grossi valgustisarja mudeleid ja värve. Pirnid 3xG9 pirni, Max 4W, IP20. Pirnid ei ole kaasas! Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Lisainfo
Mõõtmed | 30 × 30 × 20 cm |
---|---|
Värvus | , , , |
Seotud tooted
Laelamp Hayden 75, värvivalik
569.00 €
Haydeni laelamp on nagu must hõljuv pilv väikeste LED valgusallikatega. Väikesed valgusallikad loovad lummava atmosfääri. Kindel pilgupüüdja! Mõõdud 27x76x40cm. Juhtme pikkus 1,2m. Pirnid LED, Max 20W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp Mario, värvivalik
51.90 €
Metallist 3-osaline laeprožektor Mario loob ruumi hea kohtvalgustuse. Kroomivärvi detailid annavad ruumile modernse stiili. 3 x GU10, Max. 35W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rippvalgusti Kaksi, värvivalik
219.90 €
Matti Syrjälä Kaksi valgusti on kaasaegne ja ajatu, mis samal ajal meenutab ka 50. sajandi disaini. Söögilaua peal uhke lamp. Valgusti sobib nii koju, kui ka avalikku ruumi. Juhtme pikkus 2m. 2xE27, Max40W, IP20. Värvivalik: valge, must Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp HATI hall
46.80 €
Laelamp MONO 1 valge
40.80 €
Laelamp INEZ hall
38.20 €
Laelamp VEGA 60 must
274.80 €