Plafoon Iris 3-osaline, värvivalik
89.90 €
Maksa kolmes võrdses osas 29.97 € / 3 kuud
Ajatu 3-osaline Iris laeplafoon on tõhus ja stiilne laevalgusti.Valgusti toob kodu interjööri elegantsi ja sobib mitmesse erinevasse ruumi, kus soovitakse ruumi avarana hoida. Valgusti sobib suurepäraselt näiteks esikusse. Lihtne paigaldada konksuhoidikule ja ühendada valgusti lambipistikuga lae pistikupessa.
Valgusti tellimisega tarneaeg kuni 3 nädalat.
Lisainfo
Mõõtmed | - |
---|---|
Värvus | , , |
Seotud tooted
Laelamp LEMMI 4L valge
86.40 €
Laelamp NORANO must
36.60 €
Laelamp MIKA valge
46.80 €
Laelamp RIO 78 valge 4000K
411.70 €
Laelamp Raven
234.90 €
3-osaline laelamp, mille piimaklaasist kupplid meenutavad tulpe. Piimaklaasist kupplid kumavad veidi valgust läbi. Suurem osa valgust on suundub allapoole, seega sobib valgusti suurepäraselt näiteks laua kohale. Valgusti disainis on ühendatud klassikaline ja kaasaegne stiil, mistõttu on valgustit lihtne paigutada väga erinevatesse interjööridesse. Juhtme pikkus 1m. Pirnid 3 x E27, Max. 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tareneaeg kuni 2 nädalat.
Laelamp Gustav
109.90 €
Kerakujulise mattvalge Gustavi ripplambi metallkaared loovad huvitava ja modernse valgustuse. Kerge valgusti sobib suurepäraselt uutesse ruumidesse tuues ruumi modernse stiili. Valgusti loob ruumi hea üldvalguse, sobib näiteks magamistuppa või elutoa valgustiks. Valgustit on lihtne ühendada valgusti pistikuga ja riputada laekonksu külge. Kupli kõrgus 30cm ja läbimõõt 30cm. Juhtme pikkus 1m. Pirn E27, Max 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Laelamp PINNE 118 valge
322.80 €
Plafoon Vanita
699.00 €
Vanita tootesari hämmastab oma disainiga. Lamp koosneb ümaratest peeglitest ning on ühtaegu kaasaegne ja retro. Lamp loob tõhusa üldvalguse kolme pirniga, mida saad valida vastavalt oma eelistusele. Lamp on 33,5 cm laest, seega sobib ka madalamatesse ruumidesse, hoides ruumi avarana. Diameeter 50cm. Pirn 3 X E27, Max. 5W, IP20. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.