“Laelamp MASSIMO valge” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Plafoon LED ‘Smart home’ 20W 2100-6500K
29.90 €
Saadaval järeltellimisel
Ere 20W ja 1400-luumeniline Wifi-nutiplafoon, mis on Calex Smart Home rakendusega reguleeritav Androidis ja iOS-is. Saab kasutada meeleoluvalgustusest tõhusa üldvalgustuseni. Valgustit saab reguleerida ka eraldi müüdava Calex kaugjuhtimispuldiga. Valgusti toimib ka tavalise plafoonina.
Ühildub ka nt. Alexa, Google’i assistendi ja IFTTT-ga. Calex Smart Home seadmed kasutavad Tuya Smart moodulit, mis töötab 2,4 GHz WiFi võrgus. SMD LED, Max. 20W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Seotud tooted
Laelamp Charlize
Charlize on lihtsasti paigutatav metallist laelamp, millest valgus kiirgab kaunilt läbi metalllõngade luues hubase valguse. Metalllõngad toovad ruumi pehmust. Viimistle valgusti pilkupüüdva pirniga. Soovitame vähemalt G80 suurusega lampi. Kupli kõrgus 36cm, läbimõõt 27cm. Juhtme pikus 1m. Pirn E27, Max 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Laelamp YOLI 1 must
25.60 €
Laelamp KEKE 2 tamm
68.40 €
Laelamp Raven
234.90 €
3-osaline laelamp, mille piimaklaasist kupplid meenutavad tulpe. Piimaklaasist kupplid kumavad veidi valgust läbi. Suurem osa valgust on suundub allapoole, seega sobib valgusti suurepäraselt näiteks laua kohale. Valgusti disainis on ühendatud klassikaline ja kaasaegne stiil, mistõttu on valgustit lihtne paigutada väga erinevatesse interjööridesse. Juhtme pikkus 1m. Pirnid 3 x E27, Max. 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tareneaeg kuni 2 nädalat.
Rippvalgusti Boyle 8-os
659.00 €
Laelamp TAVO 1
25.20 €
Laelamp Mario, 6-osaline
99.90 €
Laelamp SKALA 100 must
560.40 €