Purk kõrrega 600 ml roheline Fuori
15.90 €
Saadaval järeltellimisel
Toode on tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Fuori purk kõrrega Vialli Designilt
Käsitööna valmistatud Fuori purk kaane ja kõrrega mahutavusega 600 ml – ideaalne igasuguste värskendavate jookide, kokteilide, jookide, maitsvate mahlade ja smuutide serveerimiseks. Ideaalne piknikule, terrassile, aeda, peole või õues grillimiseks.
Selle purgi uuenduslik disain, mida iseloomustavad õrnad jooned ja kujundid, köidab tähelepanu. Bambusest kaas koos kõrreauguga kaitseb jooki ideaalselt kõikjal leiduvate putukate eest ja hoiab ära mahavalgumise. Kaane all on silikoontihend.
Valmistatud borosilikaatklaasist, mis tagab kõrge vastupidavuse. See on vastupidav ka järskudele temperatuurimuutustele, mis on oluline purgi täitmisel ja pesemisel. Tootel on mugav ja suur käepide, mis teeb selle kandmise lihtsaks. Fuori purgi alumine osa on asetatud plastjalale, mis parandab oluliselt stabiilsust ja kasutusmugavust.
- Mahutavus 600 ml
- Mugav kõrs
- Moodne disain
- Bambusest kaas
| Kaal | 0.3780 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 12.5000 × 9.0000 × 22.5000 cm |
Seotud tooted
Geo topeltseinaga kruus 450 ml
GEO termokruus 450 ml
Kas joote iga päev suures koguses teed? 450 ml mahutavusega GEO termokruus on teie jaoks ideaalne valik. Tänu sellele suurusele saate koheselt nii palju teed kui vajate – ilma et peaksite seda sageli täitma! Suuremad klaasid on kasulikud ka siis, kui kutsute sageli külalisi, kes on samuti teesõbrad.
Nüüd saate neile pakkuda parimat teed stiilses kruusis, sest just moodne disain eristab GEO kollektsiooni.
Funktsionaalsus ja modernsus ühes tootes
Vialli Designi pakutav GEO termokruus avaldab muljet oma välimuse, aga ka funktsionaalsusega. See on loodud kasutajamugavust ja ohutust silmas pidades. See on valmistatud kahest borosilikaatklaasi kihist, mida eraldab õhuga täidetud ruum. See lahendus võimaldab teil hoida joogi sobivat temperatuuri, kuid garanteerib ka kruusi erakordse kerguse.
GEO kruusi disainimisel ei unustanud me ka selle kaunist välimust. Teie külalised panevad selle kindlasti tähele ja hindavad seda. See on suurepärane valik, mis täiendab ideaalselt teie tavalist lauanõusid. Kruus sobib kohvi, tee ja ka külmade jookide serveerimiseks.
Toote eelised:
- kaasaegne disain
- Käsitööna valmistatud kvaliteetsest borosilikaatklaasist
- Hoiab jooke õigel temperatuuril
- Sobiv kuju hõlpsaks kasutamiseks
- Ideaalne kingituseks
Üllatage oma külalisi Vialli Designi ainulaadse kujuga termoklaasidega. Need on ka ideaalne kingitus lähedasele!
Geo tassi komplekt 330 ml
Komplekt 2 GEO 330 ml termoklaasi
Kas joote iga päev suures koguses teed? GEO 330 ml klaas on teie jaoks ideaalne valik. Tänu sellele suurusele saate koheselt nii palju teed kui vajate – ilma et peaksite seda sageli täitma! Suuremad klaasid on kasulikud ka siis, kui kutsute sageli külalisi, kes on samuti teesõbrad.
Nüüd saate neile pakkuda parimat teed stiilsetes klaasides, sest just moodne disain eristab GEO kollektsiooni.
Funktsionaalsus ja modernsus ühes tootes
Vialli Designi pakutavad GEO termoklaasid rõõmustavad oma välimuse, aga ka funktsionaalsusega. Nende loomisel on silmas peetud kasutajamugavust ja ohutust. Need on valmistatud kahest borosilikaatklaasi kihist, mida eraldab õhuga täidetud ruum. See lahendus võimaldab teil hoida joogi sobivat temperatuuri, kuid garanteerib ka klaaside erakordse kerguse.
GEO klaaside disainimisel ei unustanud me ka nende kaunist välimust. Teie külalised panevad need kindlasti tähele ja hindavad neid. Komplekt sisaldab kahte 330 ml klaasi, mis sobivad ideaalselt teie põhiliste lauanõudega. Klaasid sobivad kohvi, tee ja külmade jookide serveerimiseks.
Toote eelised:
- kaasaegne disain
- Käsitsi valmistatud kvaliteetsest borosilikaatklaasist
- Hoiab jooke õigel temperatuuril
- Sobiv kuju hõlpsaks kasutamiseks
- Ideaalne kingituseks
Üllata oma külalisi Vialli Designi ainulaadse kujuga termoklaasidega. Need on ka ideaalne kingitus lähedasele!
Kohvitass koos alustaldrikuga Romantic
2 x 250 ml topeltseinaga magustoidutopsi Amo
Kas on midagi paremat kui vahukoorega jäätis? Jah – vahukoorega jäätis Amo magustoidutopsides! Need uuenduslikud tassid paistavad silma oma atraktiivse disainiga. Nende klassikaline, lihtne ja elegantne kuju koos varrega muudab maiustused ideaalseks.
Need üllatavad mitte ainult oma maitse, vaid ka atraktiivse välimusega. Nüüd muutuvad teie lõõgastushetked veelgi nauditavamaks.
Kohv ja magustoit on ideaalne lisa seltskondlikele koosviibimistele. Kui teie jäätis peaks sõpradega peetud vestluse käigus sulama – Amo topsidega laheneb probleem iseenesest! Spetsiaalselt disainitud klaas hoiab teie magustoitude temperatuuri kauem. Topeltseinad pakuvad täielikku isolatsiooni, nii et saate maitset nautida nii kaua kui soovite.
Tänu elegantsele jalale saate topsi hõlpsalt käes hoida, muretsemata selle libisemise pärast, mis muudab selle kasutamise lihtsamaks. See muudab tassi nii käepäraseks kui ka praktiliseks.
Toodete kõrge kvaliteet võimaldab edukat kasutamist nii kodus kui ka kohvikutes, kondiitritoodete kauplustes ja restoranides. **Käsitöö** anumad garanteerivad pikaajalise kasutamise ja tähelepanu igale detailile. Tänu sellele saadab **Amo** kollektsioon teid kõigil teie magusatel hetkedel, millest igaüks vastab teie ootustele igas mõttes. 250 ml variant on ideaalse suurusega rahuldust pakkuva magustoiduportsjoni jaoks kohvi kõrvale.
Bolla teeinfusiooniklaas 400 ml
Bolla klaas infusiooniga, mahutavusega 400 ml, firmalt Vialli Design.
Elegantne ja praktiline klaas, mille sees on eemaldatav infusioon, kuhu valatakse lahtist teed või granuleeritud teed.
Infusioonil on põhjas spetsiaalsed sälgud, mis võimaldavad infusioonil vabalt ringelda.
See hoiab kohvipuru sees, jättes tee klaasis selgeks.
Sellel on spetsiaalselt profileeritud klaasist kaas, mis ümberpööratuna võib toimida ka alusena, millele saab asetada infusiooniseadme.
Suur mahutavus võimaldab teil nautida suurt portsjonit kuuma ja aromaatset teed ning lai ja mugav grafiidivärvi käepide tagab mugava maitsmise.
Läbipaistvad klaasseinad võimaldavad teil jälgida keetmisprotsessi ja kontrollida tee intensiivsust.
Selle toote eelised on klassikaline ja modernne disain, kõrgeima kvaliteediga materjalid (borosilikaatklaas), tervisele ohutud ja mitte kokkupuutuvad sisuga ega mõjuta selle maitset.
Vialli Designi bränd otsib inspiratsiooniallikaid erinevatest piirkondadest, otsides uuenduslikke disainilahendusi, et pakkuda kasutajatele võimalikult kasulikke, tõhusaid ja samal ajal ebatraditsioonilisi lahendusi. Selles disainis on klassikalisele mullimotiivile antud moodne keerdkäik.
Sfääriline, kuid minimalistlik vorm sobib igale lauakujundusele, täiendades suurepäraselt teisi lauanõusid ja luues harmoonilise terviku.
Bolla on funktsionaalsuse ja silmatorkava disaini kombinatsioon, ideaalne koht igapäevase teejoomise tähistamiseks, muutes rutiini meeldivaks rituaaliks.
