Rätikuhoidja Brown Heart
17.00 €
4 laos
Pruun metallist südamega rätikuhoidja seinale. Mõõdud 25*8*20cm.
Lisainfo
Mõõtmed | 25 × 8 × 20 cm |
---|
Sulle võib meeldida ka…
Raamatuhoidja Brown Heart
Rätikuhoidja Brown Heart ümar
17.00 €
Seinanagi 1 konksuga Brown Heart
11.00 €
Seinanagi 3 konksuga Brown Heart
25.00 €
Seotud tooted
Rätikuhoidja põrandale Ambiente Haus
99.00 €
See põrandal seisev käterätikuivati ei ole lihtsalt suurepärane hoiustamislahendus, vaid loob kindlasti teie kodus meeldiva õhkkonna.
Raske ja tugev käterätikuivati seisab väga kindlalt põrandal. Kolm ristlatti võimaldavad rätikute või riiete riputamiseks piisavalt ruumi ning põhja kootud metallist riiul pakub veelgi rohkem hoiuruumi.
Vintage disain on hoolikalt valmistatud sepistatud rauast. Spetsiaalne valge värvimisprotsess loob romantilise ilme. Mõõdud: 90x36x29cm.
Rätikuhoidja Brown Heart ümar defektiga
Rätikuhoidja põrandale Ambiente, värvivalik
50.40 €
Metallist rätikuhoidja põrandale. Kui on vajadus põrandale ruumi teha, siis rätikuhoidja on kergesti kokkuvolditav. Mõõdud 105x45x35cm. Värvivalik: antiikvalge, antiikpruun
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Sepistatud riiul konksudega, värvivalik
45.00 €
See pole mitte ainult suurepärane lahendus teie mantlitele, vaid loob ka teie kodus meeldiva õhkkonna. Jäta oma külalistele suurepärane esmamulje, sest saabumisel on piisavalt ruumi mantlite riputamiseks.
Lisaks suurele 5 libisevale konksule on ülemisel riiulil (50x19cm) ruumi mütside ja kinnaste jaoks.
Värvivalik: valge või antiikpruun. Sepistatud rauast seinariiulil on spetsiaalne värviviimistlus, kasutades erinevaid pruunide toone, et luua nostalgiline välimus. Tänu spetsiaalsele värviviimistlusele sobib alus kasutamiseks sise- või välistingimustes.
Ei mingit pinget – seinariiul tarnitakse täielikult kokkupanduna. Tagaraami 4 eelpuuritud auku võimaldavad kiiret ja lihtsat seinale kinnitamist (kruvid ei kuulu komplekti).
Mõõdud: 24x52x20cm. Valge kohe laos olemas, pruun riiul tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Garderoobriiul nagidega Ambiente
95.00 €
Kauni maamaja stiilis sepistatud riiuliga riidenagiga saad praktilise ja elegantse hoiulahenduse oma mantlitele, jakkidele ja mütsidele. Mütsiriiuli all on kuus stabiilset konksu talvemantlite ja jopede jaoks. Peal olev traatvõrgust riiul sobib ideaalselt teie mütside, kinnaste või sallide jaoks. Sobib suurepäraselt ka köögis panipaigaks näiteks käterätikute hoidmiseks. Lihtne kinnitada läbi kahe tagaküljel oleva augu (kruvid ei kuulu komplekti).
Värvus: antiikvalge. Nagil 6 riputuskonksu. Mõõdud: 61x26x25cm.
Seinariiul Le Bain
45.00 €