“Rippvalgusti Manon” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Rippvalgusti Aira, värvivalik
234.00 €
Bambusest valmistatud Aira toob ruumi sooja loomuliku stiili. Aira sobib suurepäraselt köögilaua kohale, magamistuppa või elutuppa, kuhu iganes soovite loomulikku atmosfääri. Valige rahuliku atmosfääri loomiseks soojades toonides pirn ja värske üldvalguse saamiseks jahe. Laske looduslikul materjalil tuua ilu ja kodusust ning suurendada ruumi mugavust. Aira lambi läbimõõt on 50 cm ja kõrgus 35 cm, seega sobib lamp nii üksikult kui ka näiteks paarina suurema söögilaua kohale. Juhtme pikkus 1,2m. Värvivalik: naturaalne või must. Pirn E27, Max. 5W, IP20. NB! Naturaalne värv OTSAS, must tellimisega. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Lisainfo
Mõõtmed | 50 × 50 × 35 cm |
---|---|
Värvus | , |
Seotud tooted
Laelamp HORUS 35 valge
90.00 €
Laelamp LEMMI 6L must
122.40 €
Rippvalgusti Galax 7-osaline kuldne
309.00 €
Laelamp NORANO must
36.60 €
Plafoon Iris 3-osaline, värvivalik
89.90 €
Ajatu 3-osaline Iris laeplafoon on tõhus ja stiilne laevalgusti.Valgusti toob kodu interjööri elegantsi ja sobib mitmesse erinevasse ruumi, kus soovitakse ruumi avarana hoida. Valgusti sobib suurepäraselt näiteks esikusse. Lihtne paigaldada konksuhoidikule ja ühendada valgusti lambipistikuga lae pistikupessa.
Valgusti tellimisega tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp PINNE 150 valge
376.80 €
Laelamp Mario, 4-osaline
69.90 €
Rippvalgusti Napa
164.90 €
Disainer Laura Väre rippvalgusti Napa on saanud nime klaasi valgust läbilaskva keskuse järgi, mis põleb valguse ajal kaunilt. Pehme kumerusega metallist varjund toob ruumi meeldiva valguse. Napa ripatsilambi minimalistlik disain sobib kergesti igasse ruumi ning valgusti sobib hästi ka mitmest valgustist koosneva rühmana. Juhtme pikkus 2m. E27, Max40W, IP20. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.