“Plafoon Mandi” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Rippvalgusti Alex
204.90 € 163.92 €

Piljarditüüpi kaheosaline laelamp. Ilus kombinatsioon grafiithallist ja puidust. Suurepärane lamp näiteks söögilaua kohal. Kõrgus 30cm, pikkus 63cm. Koos ketiga kõrgus 130cm. Kupli läbimõõt 20cm. Pirn 2 X Max. 40W, 2 X E27. Valgusti on tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Lisainfo
Mõõtmed | 63 × 30 cm |
---|
Seotud tooted
Plafoon Iris, 5-osaline, värvivalik
103.92 €
Kaunis viieosaline Irise plafoon on alati stiilne ja ajatu. Suurejooneline antiikmessiingist valgusti on valmistatud metallist ja sellel on klaaskuplid. Lihtne paigaldada konkskinnitusega, kaasas valgusti pistik. 5 X E14, 5 X Max. 40W, IP 20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp MERIDA 3 valge
Laelamp Isla
Mitme kihiga kuppel annab valgustile nostalgilise ilme. Sobib paljudesse erinevatesse interjööridesse. Isla leiab oma koha valgustina eelkõige köögis ja elutoas. Lihtne paigaldada konksuhoidikule ja ühendada valgusti lambipistikuga lae pistikupessa. Juhtme pikkus 1m. E27, Max. 60W, IP 20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.