“Laelamp RING 6L kroom” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi

Põrandavalgusti Diego
264.00 € 211.20 €

Rippvalgusti Galax 7-osaline kroomitud
309.00 € 247.20 €
Rippvalgusti Galax 7-osaline kuldne
309.00 € 247.20 €

Eksklusiivne ja muljetavaldav rippvalgusti, mis koosneb seitsmest metallist lambivardast ja suust puhutud klaaskuplist. Suurepärane pilgupüüdja, mis valgustab isegi suurt ruumi. Juhtme pikkus 1,4m, max 20w, 7xG9, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Lisainfo
Mõõtmed | 65 × 65 × 34 cm |
---|---|
Materjal | , |
Värvus | , |
Seotud tooted
Laelamp TIUBE must
Plafoon Noomi 6
Plafoon Ocean 2
Kas vajate heledat ja klassikalist plafooni, mis annab ereda pehme valguse? Sellisel juhul vastab Ocean plafoon teie kriteeriumidele. Tänu IP44 reitingule sobib valgusti mitte ainult esikusse, vaid ka vannituppa. Läbimõõt 40cm. Fikseeritud lakke kinnitus. E27, Max. 40W, IP44. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp SKALA 30 must
Laelamp RIO 55 must 4000K
Laelamp EYETECH 3 must
Plafoon LED ‘Smart home’ 20W 2100-6500K
Ere 20W ja 1400-luumeniline Wifi-nutiplafoon, mis on Calex Smart Home rakendusega reguleeritav Androidis ja iOS-is. Saab kasutada meeleoluvalgustusest tõhusa üldvalgustuseni. Valgustit saab reguleerida ka eraldi müüdava Calex kaugjuhtimispuldiga. Valgusti toimib ka tavalise plafoonina.
Ühildub ka nt. Alexa, Google'i assistendi ja IFTTT-ga. Calex Smart Home seadmed kasutavad Tuya Smart moodulit, mis töötab 2,4 GHz WiFi võrgus. SMD LED, Max. 20W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp Retrow
Uskumatult kaunis Retrow laelamp hämmastab oma stiiliga. Valgusti klaasplaadid on tasase pinnaga, mille sees on õhumullid. Erinevas suuruses klaasplaadid ja klaasist õhumullid loovad põneva pilkupüüdva lambi. Mattkuldne korpus ja detailid annavad valgustile luksusliku välimuse.
Ripplambi kõrgus on 38cm ja läbimõõt 50cm. Juhtme pikkus 1.4m. Pirnid 3 X E27, Max. 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.