“Laelambikaabel koos pesaga” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi

Nõudekuivatusrest metallist kuldne
43.00 € 32.25 €

Lambikuppel valge mustriga
17.00 € 12.75 €
Rippvalgusti Länsi, värvivalik
139.90 €
Matti Syrjälä kujundatud Länsi valgusti on moodsa ja ajatu kujuga. Valgusti on inspireeritud meremärgist. Valgusti loob suurejoonelise valgustuse, peegeldades valgust nii üles kui ka alla. Valgusti sobib hästi nii üksi, kui ka mitme valgustiga korraga, luues muljetavaldava terviku. Juhtme pikkus 2m. 2xE27, Max40W, IP20. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Seotud tooted
Laelamp Edith
199.90 €
3-osaline laelamp piimaklaasist kupplitega ja kaasaegse mattmusta metallraamiga. Piimaklaasist kupplitest kumab valgust veidike läbi. Enamik valgusest suundub allapoole, nii et lamp on ideaalne näiteks laua kohale. Lambi disainimisel on kasutatud klassikalist ja kaasaegset stiili. Kupli läbimõõt 35cm, kõrgus 30cm. Juhtme pikkus 1m. Pirnid 3xG9, Max 25W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Laelamp Splendor, värvivalik
499.00 €
15 klaaskuulist moodne ja efektne laelamp. Suurepärane lamp näiteks elu- või söögituppa. Juhtme pikkus 1,2m. 15 X G9, Max. 20W, IP20. Värvivalik: hall (otsas), kollane saadaval. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp HEXA 35 valge
94.80 €
Laelamp HORUS 45 valge
139.20 €
Kohtvalgusti Felix I, värvivalik
51.90 €
Felix 1 on klassikalise disainiga, hämardatava LED-lambiga kohtvalgusti. Tänu mustale värvile ja ajatule disainile on valgustit lihtne paigutada igasse ruumi, olenemata sisekujundusstiilist. Kaasas GB67 toiteplokk, mis sobib ka GLOBAL base & Lytespan 1 / LP 1-le. Soovi korral saadaval ka GLOBAL trac 3-ahelalise toiteallikaga. GU10, Max 50W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp TAVO 2
40.80 €
Laelamp HORUS 45 hall
130.80 €
Seinalamp / Laelamp SIRKEL 45 must
80.40 €