“Laelamp ORBIS 1 must” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Rippvalgusti Poiju
249.90 €
Maksa kolmes võrdses osas 83.30 € / 3 kuud
Matti Syrjälä disainitud disainrippvalgusti Poiju on inspireeritud merepoidest. Poi piimaklaasivari loob ruumis pehme, ühtlase valgustuse. Max kõrgus laest 2,2m. Kupli kõrgus 22,5cm, kupli läbimõõt 35cm. Max 15W, IP20, E27. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Seotud tooted
Seinalamp / Laelamp SIRKEL 45 must
80.40 €
Laelamp OZZY must LED
118.80 €
Laelamp SALGADO naturaalne puit
27.20 €
Plafoon LED ‘Smart home’ 20W 2100-6500K
29.90 €
Ere 20W ja 1400-luumeniline Wifi-nutiplafoon, mis on Calex Smart Home rakendusega reguleeritav Androidis ja iOS-is. Saab kasutada meeleoluvalgustusest tõhusa üldvalgustuseni. Valgustit saab reguleerida ka eraldi müüdava Calex kaugjuhtimispuldiga. Valgusti toimib ka tavalise plafoonina.
Ühildub ka nt. Alexa, Google'i assistendi ja IFTTT-ga. Calex Smart Home seadmed kasutavad Tuya Smart moodulit, mis töötab 2,4 GHz WiFi võrgus. SMD LED, Max. 20W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Laelamp Napa, värvivalik
164.90 €
Laura Väre Napa-laelamp on oma nime saanud valgust läbilaskva klaaskuppli keskkoha järgi, mis valguse põlemisel kaunilt helendab. Pehme, kaardus metallist varjund toob ruumi mõnusa valguse. Napa rippvalgusti tagasihoidlik disain sobib hõlpsalt igasse ruumi ning valgusti töötab hästi ka mitmest tükist koosneva tervikuna. Juhtme pikkus 2m. E27, Max. 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp ZUCA 2 must
46.80 €
Väiksem laevalgusti Silver
Laelamp ZEKE 6 tamm
210.00 €