“Laelamp RING 3 kroom” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Rippvalgusti Quinn
85.00 €

Lihtsalt paigutatav graatsiline unikaalse elegantse disainiga aknalamp. Must ja messingvärvi lamp toob stiili ja üldvalgust, sobides nii era- kui ka avalikku ruumi, näiteks restorani. Täiendage lampi ruumi jaoks sobiva suure, atraktiivse hõõgniidiga lambiga. Lambi kupli läbimõõt on 16 cm ja kõrgus 12,5 cm. Tänu pikale 3,5 m toitejuhtmele saate asetada lambi soovitud kõrgusele. Pirn E27, Max. 5W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Lisainfo
Mõõtmed | 16 × 16 × 12.5 cm |
---|
Seotud tooted
Laelamp MERIDA 4 hall
97.80 €
Laelamp LEMMI 4L must
86.40 €
Plafoon Iris 3-osaline, värvivalik
89.90 €
Ajatu 3-osaline Iris laeplafoon on tõhus ja stiilne laevalgusti.Valgusti toob kodu interjööri elegantsi ja sobib mitmesse erinevasse ruumi, kus soovitakse ruumi avarana hoida. Valgusti sobib suurepäraselt näiteks esikusse. Lihtne paigaldada konksuhoidikule ja ühendada valgusti lambipistikuga lae pistikupessa.
Valgusti tellimisega tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp LAPPO puit
82.80 €
Laelamp RIO 78 kuldne LED 4000K
411.70 €
Rippvalgusti Granada
169.00 €
Rippvalgusti Gross XL, värvivalik
899.00 €
Populaarse Grossi rippvalgusti suurem versioon Gross XL! on hämmastav eksklusiivne pilgupüüdja, mis on valmistatud klaaskuulidest, mis moodustavad pilvelaadse moodustise. Klaaskuule on kokku 32, millest 24 on suuremad ja 8 on väiksemad. Erineva suurusega pallid loovad huvitava kontrasti.
Gross Grande läbimõõt on 62cm. Tõeline pilgupüüdja nii avalikku ruumi kui ka kodudesse. Juhtme pikkus 1,2m. 8xG9, Max 40W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp SUNDE 15 must
90.00 €