“Laevalgusti Triple” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Rippvalgusti Zeona
209.00 € 156.75 €

Zeona on suurepärane 4-osaline rippvalgusti. Pöörlevad valgusallikad võimaldavad valgust suunata vastavalt vajadusele. Keskosa on oma telje ümber vabalt reguleeritav. Lisaks võib pirnide valik mõjutada valgusti välimust mitmel viisil. Pirnid ei sisaldu komplektis. Sobiv valgusti pikkadesse ruumidesse või laua kohale, kus soovitakse valgust laiale alale. Juhtme pikkus 1,2m. Max 40W, IP20, 4*E27, A++. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Seotud tooted
Laelamp SUNDE 15 valge
Kohtvalgusti Bazar, värvivalik
56.25 €
Bazari kohtvalgusti on populaarse Bazari tootesarja väikseim rippvalgusti. Aegumatu ja mitmekülgne metallist varjund liiva must või valge sobib paljudesse interjööridesse. Max kõrgus laest 3,5m. Kupli kõrgus 18cm, kupli alumine läbimõõt 17cm. Max 40W, IP20, E27, A++. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp RING 3 must
Laelamp PINNE 150 hall
Rippvalgusti Boyle Ø18
Imeline ripplamp Boyle tootesarjast. Boyle lambid koosnevad metallraamist ja suitsuhallist klaasist. Ajatu ja selge disainiga Boyle lampe on lihtne paigutada erineva stiiliga ruumidesse. Ripplamp loob kauni pehme valguse ja atmosfääri. Kupli kõrgus 31cm, diameeter 18cm. Juhtme pikkus 1,2m. Pirn 1 X E27, Max. 5W, IP20. Valgusti on tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.