“Laelamp LOOPEZ must/kuldne” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi

Seinalamp keraamiline LANA
30.00 € 22.50 €

Seinalamp keraamiline HATTOR
35.90 € 26.93 €
Seinalamp keraamiline KALU
28.20 € 21.15 €
54 laos
Lambipirn: GU10/ES111, 1x40W, 1x12W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 14,5/14,5,14 cm
Materjal: keraamika
Värvus: valge
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Laelamp ZUCA 2 must
Laelamp ORBIS 2 valge
Laelamp Teodor, 3-osaline, värvivalik
78.68 €
Ajatu disainiga suunatavad kohtvalgustid. Valgustisse mahub kolm lampi, seega annab valgusti vajadusel palju üldvalgust. Lihtne paigaldada konksuhoidikule ja ühendada valguspistikuga lae pistikupessa. 3 X E14, Max. 3 X 42W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp VERDO 2 must
Laelamp VERDO 3L must
Rippvalgusti Laaka, värvivalik
202.43 €
Disainer Laura Väre poolt disainitud Laaka rippvalgusti on ajatu disainiga, mis loob atmosfääri nii koju kui ka avalikku ruumi. Valgusti koosneb kahest osast: klaaskuppel ja betoonist või metallist alus, mis loovad üksteisega kontrasti. Lamelamp on kaasaegne, kuid samas õhutab nostalgiat. Lihtne paigaldada konksukinnitusele ja ühendada valgusti lambipistikuga laepessa. Juhe kaetud valge tekstiiliga. Juhtme pikkus 2m. IP20, E27, A++. Lamp tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp LOKKO 45 valge
Laelamp Corbin, värvivalik
48.68 €
Ajatu ja stiilne Corbin-laelamp on valmistatud metallist. Lihtsa disaini tõttu saab seda sobitada igasse interjööri. Lihtne paigaldada. Juhtme pikkus 1,2m. E27, Max 60W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page