“Rippvalgusti Granada” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Seinalamp RING kroom
24.70 €
336 laos
Lambipirn: GU10, 1x40W, 1x12W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, Seadmeklass I
Lambipirn ei ole kaasas.
Mõõdud: 8/16/8 cm
Materjal: teras
Värvus: kroom
Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 1 nädal
Seotud tooted
Laelamp MIKA kuldne
46.80 €
Laelamp Puls, 3-osaline, värvivalik
215.00 €
Suunatava, kolme kohtvalgustiga kaasaegne laelamp, mida saab hõlpsasti paigutada esikusse, kööki või elutuppa. Valguse võib hajutada üle ruumi või suunata maalide esiletõstmiseks või valgust tooma näiteks lugemisnurka. Valgusti on laest vaid 28cm ja läbimõõt 30cm. Loo suurejooneline valgustussüsteem koos teiste Pulsi seeria valgustitega. 3 x GU10, Max 5W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Laelamp SKALA 70 valge
325.20 €
Laelamp PABLO valge
36.40 €
Kohtvalgusti Felix I, värvivalik
51.90 €
Felix 1 on klassikalise disainiga, hämardatava LED-lambiga kohtvalgusti. Tänu mustale värvile ja ajatule disainile on valgustit lihtne paigutada igasse ruumi, olenemata sisekujundusstiilist. Kaasas GB67 toiteplokk, mis sobib ka GLOBAL base & Lytespan 1 / LP 1-le. Soovi korral saadaval ka GLOBAL trac 3-ahelalise toiteallikaga. GU10, Max 50W, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rippvalgusti Chloe
Chloe rippvalgusti ühendab retro ja moodsa stiili. Retro käsitsi kinnitatud puuvillased tutid toovad kaasaegsele metallraamile retro ilme, muutes iga lambi ainulaadseks. Chloe laevalgusti sobib suurepäraselt elutuppa, söögilaua kohale või magamistuppa. Lambi kõrgus on 37 cm, läbimõõt 40 cm. Toitejuhtme pikkus on 140 cm. Valgusallikana soovitame heledat värvi E27-põhilampi läbimõõduga 95 mm. Pirn Max 40w, IP20. Valgusti tellimisega, tarneaeg kuni 2 nädalat.
Laelamp HORUS valge
73.20 €
Laelamp QUAD 2 must
73.80 €