“Kahetasandiline serveerimisalus Weiste” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi
Serveerimiskauss Provence
15.00 €
10 laos
Portselanist 3 jagajaga serveerimiskauss sarjast Provence. Mõõdud 33*10cm. Võib kasutada mikrolaineahjus, kannatab max 180 kraadi. Võib pesta nõudepesumasinas.
Sulle võib meeldida ka…
Kastmekann Provence
16.00 €
Soola-ja pipratoos Provence
9.00 €
Kann Provence
22.00 €
Kauss jalal Provence
24.00 €
Kausside komplekt 3tk Provence
22.00 €
Kohvitass ja alustaldrik Provence
9.00 €
Kruus Provence
7.50 €
Suhkrutoos lusikaga Provence
14.00 €
Seotud tooted
Tordialus Louise
25.00 €
Kauss Love S, värvivalik
5.90 €
Portselanist väike kauss sarjast LOVE, mille ülemisel serval väikesed südamed ja allpool triibud. Diameeter 11cm, kõrgus 6,5cm. Värvivalik: punane, roosa, sinine. Punane, roosa otsas. Sinine kauss tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Kausside komplekt Agathe
Ilusad suured kasepuidust kausid
Värvus: tumehall (sõe värvi)
Komplektis 2 kaussi, mõõdud: Ø 35xK6 ja Ø 40xK6 cm
Serveeri õhtusöögiks maitsvaid salateid või oma lemmik snäkke. Või kasuta puuviljakausina. Agathe kausid on eristuva disainiga, mis kindlustab, et Sa ei väsi nende vaatamisest kunagi.
NB! Toodet ei tohi kasutada mikrolaineahjus ega pesta nõudepesumasinas.
Lene Bjerre on loonud laia valiku tooteid, mis on mõeldud kasutamiseks nii igapäevaselt kui ka erilisteks sündmusteks. Mine metsikuks, ole loov ja loo isikupärane stiil oma laual.
Metallkandikud 2tk Ambiente
35.00 €
Kahest hoolikalt valmistatud metallalusest koosnev komplekt loob teie koju romantilise õhkkonna. Mõlemal kandikul on kaks ümmargust käepidet. Stiilsed kandikud on disainitud antiikhallis värvitoonis ja helevalge pintsliefektiga. Võib kasutada ka vannitoas nt. seepide ja vanniõlide paigutamiseks või köögis vürtside jm paigutamiseks Komplektis 2 erinevas mõõdus kandikut: 8x31x19cm ja 8x24x15cm.