“Roos 60cm” lisati sinu ostukorvi. Vaata ostukorvi

Teekarp Weiste
19.00 €

Teekarp Tea
11.50 € Algne hind oli: 11.50 €.5.75 €Current price is: 5.75 €.
Teekarp Tea is happiness
13.50 € Algne hind oli: 13.50 €.6.75 €Current price is: 6.75 €.
2 laos
Erilise disainiga puidust teekarp maja kujuga. Mõõdud 23x15x7cm. Värvus: hall, tekst ja pilt valge. Karbis 4 vahet teede paigutamiseks.
Lisainfo
Mõõtmed | 15 × 23 × 10 cm |
---|
Seotud tooted
Suhkru hoiuanum
15.50 €
WC paberihoidja Le Bain põrandale defektiga
Latern Flower Decor defektiga
Korruspurk Cuisine-cucina-cocina
Klaasvaagen Cristel, ovaalne
Ilus klaasist vaagen
Mõõdud: 8x20x4cm
Kasuta seda rabavat vaagnat lemmik hõrgutiste serveerimisel või kombineeri seda ilusate dekoratsioonide ja küünaldega loomaks harmoonilist ja lummavat õhkkonda oma kodus.
NB! Toodet ei tohi panna mikrolaineahju ega nõudepesumasinasse.
Lene Bjerre on loonud laia valiku lauanõusid ja vaagnaid, mis on sobilikud nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka erilisteks puhkudeks.
Aiatool Chic
Biojäätmenõu Navaris 3L, värvivalik
39.00 €
KOGU KOMPOSTI STIILISELT: Navarise kompostiämbriga saate oma orgaanilisi jäätmeid stiilselt taaskasutada. Vintage stiilis inspireeritud disain ei näe mitte ainult suurepärane välja – see muudab ka kompostitavate toidujääkide köögist prügikasti kogumise ja transportimise rõõmuks.
SÖEFILTER: Kaasasolevad filtrid sisaldavad aktiivsütt, mis aitab välja filtreerida lõhnu ja hoiab teie köögis värske lõhna. Kaasas kokku 3 filtrit.
SUURUS: Kompostimiskast on ideaalse suurusega tööpinnale asetamiseks, et koguda munakoori, teekotte, puu- ja juurviljakoore, jääke, kohvipaksu ja palju muud. Seda saab hoida nii tööpinnal kui ka valamu all. Mahutavus 3 L.
KANDEKÄEPIDE: Kompostiämbrit on otstarbekas kasutada ja teisaldada, kuna sellel on tugev kandesang turvaliseks transportimiseks.
NÄEB ARMAS VÄLJA: Nostalgilise välimuse ja disainervärvipaletiga Navarise kompostämber täiendab kindlasti teie olemasolevat köögisisustust ja tarvikuid. Värvus: hele mindiroheline ja kreemjas beez.
Mõõdud 20 x 19 x 19 cm
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Poolringi kujuga riiul konksudega, värvivalik
23.00 €
Mitte ainult suurepärane hoiustamislahendus, vaid see konksudega sepistatud riiul loob teie koju täiusliku romantilise õhkkonna. See elegantne 5 konksuga poolümmargune riiul sobib ideaalselt kasutamiseks vannitoas šampoonide ja seepide paigutamiseks, samuti saab käterätikud konksudele riputada. Samuti saab kasutada ka köögis rätikute jaoks ning riiuliruumi saate kasutada näiteks maitsetaimede jaoks. Külastajatele hea mulje jätmiseks võib see olla teie esikus mantlite või isegi võtmete pilgupüüdja. Sepis on töödeldud spetsiaalse valuviimistlusega, et riiul sobiks sise- või välistingimustes kasutamiseks. Pole stressi – kaup tarnitakse täielikult kokkupanduna. Kaks eelpuuritud auku võimaldavad kiiret ja lihtsat seinale kinnitamist (kruvid ei kuulu komplekti). Riiuli sisemõõt: 31x16cm Konksu suurus: 7 cm Konksude vahe: 10cm Üldmõõdud: 16x39x21cm Värvivalik: antiikvalge, must.
Vali
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page