Näitan 1–12 tulemust 28-st

Emailämber

13.30 
Emailist valge ämber sangaga. Käepide puidust. Mõõdud 20/14x17cm. NB! Väike defekt ämbril email õhest kohast natuke maas.

Emailist kann Le Bain

28.00 
Looge oma kodus nostalgia selle emailkannuga. Dekoratiivne kann on hoolikalt valmistatud tugevast lehtterasest. Emailkate on viimistletud traditsioonilisel tootmisprotsessil, mida kasutati sadu aastaid tagasi. Selle protsessi omaduste säilitamiseks on emailkatte väikesed õhumullid ja killud nostalgilise välimuse saavutamiseks võtmetähtsusega. Emailimisprotsessi, mille käigus sulatatakse pulberklaas metallile ligikaudu 800 °C juures, kasutati esmakordselt 18. sajandil. Kannul on maitsekalt kujundatud must prantsuse Le Bain trükk beežile emailile, mille ülemise ja alumise serva ümber on õhuke musta värvi joon. Sellel on suur 15 cm käepide. Sisemõõdud on 24cm x 12cm/6cm ja mahutab 1,5 liitrit. See on suurepärane kingiidee teie peresõbrale. Kombineeri see mõne kuivatatud lillega ja ongi käes .... Ideaalne kingitus. Mõõdud: 26x20x12cm

Emailkann täppidega 2,5L värvivalik

42.00 
33.60 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 14.00 
Armas emailkann täpilise disaniga. Mahutavus 2,5L. Emailkann on valmistatud Euroopas maapiirkonnas, kus vana tootmistraditsioon kohtub vintage ja täppidega disainiga. Värvivalik: punane, roosa, sinine, sinepitooni oranz. Roosa ja punane kohe olemas. Oranz, sinine kann tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Emailkann täppidega, värvivalik

39.00 
31.20 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 13.00 
Armas käsitsi valmistatud retroemailiga veekeetja puidust käepidemega. Värvivalik: pastellne roosa ja punane valgete täppidega.

Maht: 1,5 l

Materjal: email

Veekeetjat ei tohi kasutada mikrolaineahjus ega nõudepesumasinas pesta.


Emailkruus täppidega 0,4L värvivalik

11.00 
8.80 
Armas sangaga emailkruus täpilise disaniga. Mahutavus 0,4L. Kruus on valmistatud Euroopas maapiirkonnas, kus vana tootmistraditsioon kohtub vintage ja täppidega disainiga. Värvivalik: must, roosa, sinine, sinepitooni oranz. Sinine kohe olemas. Must, roosa, oranz kruus tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Keedukann täppidega 2,5L värvivalik

52.00 
41.60 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 17.33 
Armas email keedukann täpilise disaniga. Kannul sang ja kaas. Mahutavus 2,5L. Emailkann on valmistatud Euroopas maapiirkonnas, kus vana tootmistraditsioon kohtub vintage ja täppidega disainiga.  Sobib ka induktsioonpliidile. Värvivalik: punane, roosa, sinine, sinepitooni oranz. Punane kohe olemas. Roosa, sinine, oranz kann tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Kopsik täppidega 1,5L värvivalik

22.00 
17.60 
Armas täpilise disainiga email kopsik. Mahutavus 1,5 L. Emailkopsik on valmistatud Euroopas maapiirkonnas, kus vana tootmistraditsioon kohtub vintage ja täppidega disainiga.  Võib kasutada ka induktsioonpliidil. Värvivalik: punane, roosa, sinine, sinepitooni oranz. Punane, sinine kohe olemas. Roosa, oranz kopsik tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Piimaämber täppidega, värvivalik

46.00 
36.80 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15.33 
Armas emailitud täpipunase disainiga retro piimaämber. Emailitud piimaämber on valmistatud Euroopa maapiirkondades, kus vana tootmistraditsioon kohtub vintage ja täppidega disainiga. Mahutavus 3,3 L. Värvivalik: punane, sinine, roosa, sinepioranz. Punane kohe olemas. Sinine, roosa, oranz ämber tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Sõel Ambiente

25.90 
See dekoratiivne sõel loob kindlasti teie kodus mõnusa nostalgilise õhkkonna ja on tõeline pilgupüüdja ​​igas maaköögis. Dekoratiivne sõel on hoolikalt valmistatud tugevast lehtterasest. Tõeline emailkate on viimistletud traditsioonilisel tootmisprotsessil, mida kasutati sadu aastaid tagasi. Selle protsessi omaduste säilitamiseks on emailkatte väikesed õhumullid ja killud nostalgilise välimuse saavutamiseks võtmetähtsusega. Emailimisprotsessi, mille käigus sulatatakse pulberklaas metallile ligikaudu 800 °C juures, kasutati esmakordselt 18. sajandil. Sõel on maitsekalt kujundatud musta värvitud joonega valge emaili servade ümber. Sellel on kaks käepidet, millega saab seda mugavalt riputada või kurnata. Tänu lamedale alusele võib see olla ka vabalt seisev. See on suurepärane kingiidee teie peresõbrale. Kombineeri teiste emailtoodetega ja ongi .... Ideaalne kingitus. Mõõdud: 14x27x23cm

Teekann täppidega 1L värvivalik

42.00 
33.60 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 14.00 
Armas email teekann täpilise disaniga. Mahutavus 1,0 L. Emailkann on valmistatud Euroopas maapiirkonnas, kus vana tootmistraditsioon kohtub vintage ja täppidega disainiga. Võib kasutada ka induktsioonpliidil. Värvivalik: punane, roosa, sinine, sinepitooni oranz. Punane kohe olemas. Sinine, roosa, oranz kann tellimisega, tarneaeg kuni 3 nädalat.

Võitoos emailist

19.00 
Looge oma kodus õhkkond selle nostalgilise emailvõivormiga. Sellest saab tõeline pilgupüüdja ​​hommikusöögilaual või kaunistuseks maaköögis. Dekoratiivne võinõu on hoolikalt valmistatud tugevast lehtterasest. Tõeline emailkate on viimistletud traditsioonilisel tootmisprotsessil, mida kasutati sadu aastaid tagasi. Selle protsessi omaduste säilitamiseks on emailkatte väikesed õhumullid ja killud nostalgilise välimuse saavutamiseks võtmetähtsusega. Emailimisprotsessi, mille käigus sulatatakse pulberklaas metallile ligikaudu 800 °C juures, kasutati esmakordselt 18. sajandil. Võivormis on maitsekalt kujundatud must trükk valgele emailile, mille äärtes on mustad maalitud jooned. Sisemised mõõdud on 4 cm x 14 cm x 8,5 cm, mis sobib ideaalselt tavalise 250 g võipaki jaoks. See on suurepärane kingiidee mõnele teie peresõbrale. Mõõdud: 8x21x13 cm.